fb pixel Prezidentská píseň Josefa Roušala? Kandidát si na pomoc povolal Bohuše Matuše – G.cz
Vyhledávání

Prezidentská píseň Josefa Roušala? Kandidát si na pomoc povolal Bohuše Matuše

Zdroj: Youtube.com - Josef Roušal

Prezidentské volby se blíží a ví to i pan Josef Roušal z Měcholup, který by si přál stát se naším příštím prezidentem. Svou kampaň pojal zároveň jako propagaci svého dětského zábavního parku, což ukázal i ve svém propagačním videoklipu. Nejlepší na tom všem je, že mu hudbu k politické písni, kterou sám složil, nazpíval ostřílený milovník mladých žen Bohuš Matuš. A je to jízda!

Martin Miko
Martin Miko 20.10.2022, 15:37

Prezidentská píseň Josefa Roušala

Pokud máte pocit, že vás tento týden už nic nepřekvapí, čtěte dál. Ano, během prvních tří dnů v týdnu se například podařilo Hlučínu porazit Viktorii Plzeň v MOL Cupu, a pokud jste fanoušky rapu, tak vám určitě neunikl pondělní a úterní koncert amerického rappera 50 centa, kterému předskakoval tragický svatební DJ a moderátor Martin Cihlář z Evropy 2. Nyní se na scéně objevil pražský podnikatel Josef Roušal, který chce být prezidentem!

„Jsem občan České republiky, otec od rodiny a podnikatel. Věřím v Boha, tradiční hodnoty a zdravý rozum,“ chlubí se na svém webu a žádá občany o podporu 50 tisíc podpisů, aby se mohl stát naším příštím prezidentem. „Chci se čelem postavit korupci a zbytečné byrokracii!“ sděluje svým příznivcům a slibuje změnu. Nic zarážejícího na tom není, jenže do toho všeho se rozhodl vypustit na internet prezidentskou píseň Josefa Roušala, kterou nazpíval Bohuš Matuš. Ta Roušala posunula okamžitě do sekce bizárů. Pan podnikatel si prý text složil sám a pro jistotu na YouTube zakázal přidávání komentářů.

V klipu se pan Roušal prochází lesem, seká dříví, mluví s lidmi, jezdí na motorce, okopává zahradu a opěvuje svůj Krtkův svět. Píseň se hodí spíše do TV Šlágr, kam se doufejme dostane. Někdo moudrý naštěstí jeho klip uploadnul na Facebook, kde si získal i mnoho vtipných a trefných komentářů. „Toho naštěstí dál nepustí už Habera na castingovém kole,“ poznamenal pan Lukáš. „Dal jsem to tak do půlky a obávám se, že se mi rozjela rakovina mozku,“ dodává Roman. „A já nejdřív myslel, že je to medailonek do Farmář hledá ženu,“ završuje Petr. No nic. Prostě si to pusťte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články