fb pixel Prezident, který má rád pera: Galerie nesmrtelných hlášek Václava Klause – G.cz
Vyhledávání

Prezident, který má rád pera: Galerie nesmrtelných hlášek Václava Klause

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Každý by chtěl být jako bývalý český prezident Václav Klaus. Muž, jenž mnohokrát poradil svým osobním poradcům, napsal mnoho knih, které nikdy nikdo nečetl a dokonale ovládl umění osobitého módního stylu, dnes slaví 82. narozeniny. Pro nás je Klaus absolutní ikonou, kterou předčí snad už jen jeho neuvěřitelné citáty...

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 19.6.2023, 15:39

Citáty Václava Klause

Na citáty Václava Klause se bude vzpomínat ještě mnoho desítek let poté, co už, a to raději zaklepeme, s námi bývalý český prezident nebude. Nyní ale na takové černé myšlenky není vůbec čas, naopak. Klaus totiž právě dnes slaví 82. narozeniny.

Ano, sebestřednějšího prezidenta naše země ještě neměla. Člověk občas nechápe, jestli to, co říká, je ironie, nebo zdali své výroky myslí opravdu vážně. Sem tam je dobré zapátrat v útrobách internetu a vzpomenout si na to nejlepší, co náš bývalý prezident dokázal v minulosti sdělit národu.

Proto si vychutnejte galerii nejgeniálnějších citátů tohoto ohromného myslitele, který nás nikdy nezklamal. Tedy když zapomeneme na amnestii a kuponovou privatizaci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články