Převratná seznamovací aplikace válcuje Česko! Krásky jsou tam hezčí než na Tinderu! – G.cz
Vyhledávání

Převratná seznamovací aplikace válcuje Česko! Krásky jsou tam hezčí než na Tinderu!

Zdroj: Pinkilin

Chcete se seznámit? Hledáte lásku? Zapomeňte na Tinder! V Česku teď letí úplně jiná seznamovací aplikace, která je opravdu hitem! Jmenuje se Pinkilin a seznamuje se přes ní už několik desítek tisíc Čechů a Češek.

Eva Levá 31.1.2017, 12:20

Hledáte lásku a chcete se seznámit? Zapomeňte na Tinder! Teď je tady Pinkilin! Jde o největší tuzemskou seznamovací aplikaci, kterou vymysleli dva právníci z Brna. A od února 2016 se na ní seznamují desítky tisíc Čechů!

Pinkilin je hodně výjimečný a oproti konkurenčnímu Tinderu má hodně vychytávek. Rande si tak můžete domluvit mnohem snadněji a rychleji. A díky tomu si vyberete z rozmanité nabídky protějšků, se kterými se seznámíte.

Minulý týden jsem seděla s kamarády v baru a přišla mi pozvánka od sexy sympaťáka. Slovo dalo slovo a rande ještě v ten samý večer bylo na světě. Tohle jiná appka prostě neumí,“ popsala svoje zkušenosti s Pinkilin dvaadvacetiletá blondýnka Jana.

Novou seznamovací aplikaci používají moderní, akční ženy, které přesně vědí, co chtějí. A to potvrzuje i sám zakladatel Pinkilinu Michal Živěla. „Na rozdíl od jiných seznamovacích aplikací, není smyslem Pinkilinu sáhodlouhé chatování. Cílem je rychle a efektivně spojit dva lidi, kteří si vše podstatné, díky blízké poloze, řeknou již osobně.

Češky jsou z této aplikace nadšené. „Je to jedna z nejdůležitějších věcí v mé kabelce,“ směje se půvabná Eliška.

Pinkilin vám rozhodně nesmí chybět ve vašem mobilu. Snadno si ho stáhnete na App Store nebo Google Play.

Podobné články

Doporučujeme

Další články