fb pixel Pravda se konečně vyjevila! Konspirátoři svým octováním zničili klima – G.cz
Vyhledávání

Pravda se konečně vyjevila! Konspirátoři svým octováním zničili klima

Žádné globální oteplování. Za současná vedra a sucho mohou konspirátoři, kteří hojně octují.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.8.2018, 09:24

Octování znamená, že si dáte na hlavu alobal, aby vás nezaměřily družice, potom nalijete ocet do lavoru, namočíte do lavoru ručníky a ty rozprostřete na zemi. Jsou i střelci, kteří ocet vaří nad ohněm a kouř, který stoupá k obloze, bojuje proti chemtrails. Ono octování obecně má za účel rozehnat z oblohy chemtrails, protože díky nim nás CIA ovládá, nebo tak něco. Těžko říct.

No jo, jenomže konspirátoři svým octováním rozehnali nejen chemtrails, ale i mraky, takže neprší a je sucho.

„Je to velký problém. Jenom kolem Prahy monitorujeme denně až dva tisíce octování, což rozežene mraky a některé tažné ptáky. Nepříznivý dopad to může mít i na leteckou dopravu. Je třeba přijít s osvětou a lidi, kteří octují, zavřít do ústavu, kam patří,“ rozohnil se Evžen Koutecký z meteorologického úřadu.

Ten dodává, že octováním se zabývá stále víc a více lidí, čímž změnu klimatu jen urychlují.

„Když se kácí les, padají třísky. Sucho a teplo je jen malá daň za to, že námi vláda nemanipuluje pomocí chemtrails,“ prozradil Jan Tuhý, konspirátor a vášnivý pejskař, který spolu s přáteli provozuje klub Octování. V něm se scházejí lidé, kteří rádi octují a kde se probírá strategie octování i budoucnost octování jako takového.

Zda je sucho a teplo malá daň za to, že jsme chráněni proti chemtrails, je samozřejmě diskutabilní. I z toho důvodu, že celý koncept octování a chemtrails je padlý na hlavu. Každopádně až vyschnou všechny potoky a řeky, budeme vědět, kdo za to může. CIA.

A tady zjistíte, že dvě tajemná čísla vám řídí celý život.

Podobné články

Doporučujeme

Další články