Potvrzeno: Zelení jsou uvnitř rudí jako melouny – G.cz
Vyhledávání

Potvrzeno: Zelení jsou uvnitř rudí jako melouny

Údajní „ochránci přírody“ se paktují s levicovými extremisty. Tady už spadly všechny masky...

Ivan Brezina
Ivan Brezina 19.3.2018, 14:47

Mladí zelení se spojili se Socialistickou Solidaritou a v pražském Unijazzu uspořádali „kreativní odpoledne“. Jejich tvořivost spočívala v tom, že po nákupních taškách dětinsky čmárali ksichty Karla Marxe. Podívejte se, jak hezky je pomalovali:

Strana zelených je svými kritiky někdy posměšně označována jako melouni („navrch zelení, ale uvnitř rudí s hnědými jádry“). Přirovnání říká, že jim nejde ani tak o ochranu životního prostředí, jako spíš o prosazení levičácké totalitní ideologie, přímo navazující na komunismus, někdy i s fašistoidními tendencemi. Zelení se tomuto označení brání. Prý jim jde jen o přírodu. Jenže minulost SZ dokládá, že je na tom hodně pravdy.

Na jaře 2002 stranu ovládla frakce tzv. Tmavozelených kolem Jakuba Patočky a Jana Beránka, jejichž levičácké názory jsou všeobecně známy. I když později ze SZ s ostudou odešli, jejich temné ideologické dědictví má strana na hrbu dodnes. I v řadě jiných evropských zemí jsou navíc Zelení levičáci.

Dnešní spolupráce Mladých zelených s trockiskou Socialistickou Solidaritou je ale už náběhem k nebezpečnému levicovému extremismu. Podle Wikipedie byla Socialistická Solidarita aktivní v rámci koalice INPEG (Iniciativa proti ekonomické globalizaci) při protestech proti kongresu MMF v Praze roku 2000. Vzpomínáte? Levicoví extrémisté se tehdy v ulicích krvavě rvali s policií a ničili všechno, co jim přišlo do cesty. Neštítili se dokonce ani házet kameny na sanitky.

Socialistická Solidarita je propojena i s iniciativou Ne základnám, která v Česku bojovala proti obrannému radaru, jenž měl západní Evropě zaručit bezpečnost před raketami z Východu. Jak se ukázalo, aktivisté Ne základnám byli s vysokou pravděpodobností propojeni s Kremlem a ruskými penězi.

Socialistická Solidarita bojuje proti “vykořisťovatelskému kapitalismu”, stejně jako předlistopadová KSČ, kterou české zákony označují za zločinnou. Stejně jako komunisté chtějí i aktivisté demontovat (zničit) současný demokratický systém. Nepřekvapí, že Socialistická Solidarita podporuje protiprávně okupovanou žižkovskou Kliniku nebo teroristické útoky na smíchovskou restauraci Řízkárna. O dalších znepokojujících souvislostech jsme psali před dvěma lety v dubnu.

Teď si tedy aktivisté Socialistické Solidarity s Mladými zelenými čmárali na nákupní tašky Karla Marxe, úchylného myslitele, který stál u zrodu nejzrůdnějšího totalitního systému světových dějin (komunismus má na svědomí sto milionů obětí, čtyřikrát víc než nacismus a fašismus dohromady). Proč nekreslili rovnou Hitlera, Mussoliniho, Pol Pota, Hočimina, Mao Ce-Tunga a další levicové či pravicové vrahy?

Je třeba to vědět. Napříště už tedy jednoznačně platí, že Zelení = melouni.

A tady si přečtěte, proč je žižkovská Klinika zločin.

Podobné články

Doporučujeme

Další články