Potvrzeno, Human Traffic 2 bude: Devadesátková klasika se po 20 letech vrátí jako reakce na brexit – G.cz
Vyhledávání

Potvrzeno, Human Traffic 2 bude: Devadesátková klasika se po 20 letech vrátí jako reakce na brexit

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Mluvilo se o tom už v roce 2016, ale teď je to definitivně jisté - Human Traffic, britská devadesátková klasika, se dočká druhého dílu, a to 20 let po premiéře jedničky. Práce na sequelu se dala do pohybu hlavně díky brexitu, prozradil médiím režisér Justin Kerrigan. Potvrzena je i část původního obsazení. Minule šlo o jeden prokalený víkend, o čem to bude tentokrát?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 10.4.2019, 12:19

Mejdan roku

Když se řekne "britská filmová klasika o drogách z 90. let", předpokládáme, že na první dobrou se vám vybaví Trainspotting. Pravdou ale je, že neméně kultovní je o pár let mladší Human Traffic, vlastně autobiografický film spisovatele a režiséra Justina Kerrigana. Sledujeme partu lidí z generace milovníků ravů, a to od pátečního odpoledne, kdy se na párty vypravují, až po nedělní kocovinu a sumarizaci toho, jak bájo víkend si právě užili.

Letos uběhlo 20 let od premiéry Human Traffic a při té příležitosti Kerrigan potvrdil to, o čem se začalo mluvit už v roce 2016 - film se dočká sequelu! Uvidíme staré známé tváře - minimálně samotného Kerrigana, ale taky Dannyho Dyeara jako Mofa, Shauna Parkese coby Koopa a Nicolu Reynolds aka Ninu.

Snímek by měl nést podtitul The Revolution a podle Kerrigana je to tentokrát o "jedné rase, jedné lidské rase, o tom, že se všichni sejdou a sjednotí. A taky je to reakce na brexit". Konkrétněji tvůrce prozradil, že se známá partička zestárlých raverů sejde na víkend, tentokrát zvládne zakalit v Cardiffu, Londýně a na Ibize. Ok, to poslední nás zaujalo. My ta YouTube videa mejdanů z Ibizy známe a vzhledem k tomu, že to zase bude komedie, čekat se dá ledacos.

O datu premiéry zatím nikdo nic neví, ale odteď už to budeme bedlivě sledovat!

A tady 17 největších životních moudre Ala Bundy aka Ženatého se závazky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články