Potvrzeno: Čárové kódy na zboží způsobují rakovinu a posednutí ďáblem

Obrázek uživatele Dominik Landsman
10.3.2018, 07:03

Už poměrně dlouhou dobu existoval názor, že čárové kódy na zboží mohou být pro člověka nebezpečné. Chyběly k tomu však hmatatelné důkazy a mnozí vědci toto tvrzení považovali za nepodložené.

Spekulacím ohledně škodlivosti čárových kódů konečně učinil dost tým amerických vědců z Michiganského institutu zdraví, kteří čárové kódy zkoumali přes pět let. Peníze na výzkum čerpali z pětimilionového grantu a po pěti letech tvrdé práce konečně letos v lednu publikovali v respektovaném vědeckém časopisu „Science and Monkey“ závěry ze svého výzkumu.

„Výsledky výzkumu nás naprosto šokovaly. Nejen, že čárové kódy způsobují rakovinu, rovněž v některých případech mohou způsobit i posednutí ďáblem. Při anabázi samotného libovolného čárového kódu jsme nalezli souvislosti s čárami a číslicemi 666. Při rozklíčování čárových znaků jsme vycházeli ze standardizovaného Mayského kalendáře, periodické tabulky prvků, horoskopů a daňových zákoníků.“ Uvádí profesor Carl Younglist, vedoucí vědeckého týmu, ve své zprávě podrobnosti k metodice výzkumu.

„Během výzkumu jsme rovněž rituálně obětovali kozla. Po pěti letech tvrdé dřiny jsme konečně došli k závěru, že je to pravda. Čárové kódy na zboží způsobují rakovinu. Díky státem schváleným pokusům na lidech jsme zjistili negativní dopad na lidský organismus.

Zavřeli jsme dobrovolníka do prosklené místnosti. Zde jsme ho vystavili působení čárových kódů. Už po dvou dnech dobrovolník v místnosti, obklopen předměty s čárovými kódy, vykazoval známky podráždění a dožadoval se, abychom ho pustili, že má hlad a že se mu to nelíbí. Třetí den dobrovolník několik předmětů s čárovým kódem pozřel. V jeho chování jsme postřehli značné odchylky od normálu. Tak třeba zaprvé pil svou vlastní moč. Čtvrtý den mlátil zuřivě hlavou do stěn místnosti. No a pátý den dobrovolník zemřel. Nevyvratitelný důkaz o škodlivosti čárových kódů je tedy na světě“, uzavřel profesor Carl Younglist svůj výzkum.

Prakticky to působí následovně. Samotný čárový kód se musí aktivovat. Pokud se neaktivuje, není škodlivý. Kód se aktivuje tak, že se u pokladny v obchodě projede laserem čtečkou na kódy. Tím totiž se totiž u kódu změní energetické toky a rakovina je na světě.

Naštěstí proti tomu existuje ochrana. Černé fixky. Čárový kód stačí zabarvit černou fixkou a rakovina nemá šanci. Tím se totiž všechny energetické toky eliminují. Dalo by se tedy říci, že černá fixka je prevencí proti rakovině.

Dávejte si ale pozor, aby na černé fixe nebyl čárový kód. To byste si museli koupit dvě fixy, aby jste na nich navzájem kódy přebarvili.

Poznámka autora: Ty vole, fakt po světě chodí lidi, kteří tomu věří. Oni věří tomu, že čárové kódy způsobují rakovinu. Svět, ve kterém někteří lidé věří, že čárové kódy na zboží způsobuje rakovinu a proto je potřeba je zabarvit černou fixou, je hrozně smutný svět.

A TADY máte deset nejzásadnějších konspiračních teorií.


Komentáře