fb pixel Poslední Avengers, To 2 i nový Tarantino: 12 zásadních premiér roku 2019 – G.cz
Vyhledávání

Poslední Avengers, To 2 i nový Tarantino: 12 zásadních premiér roku 2019

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Rok 2018 je v cílové rovince a místo depresivního ohlížení se přes rameno a hodnocení všeho, co se událo, je třeba dívat se do budoucna. Rok 2019 přinese mnoho skvělých nových věcí, mezi nimi i několik filmových premiér, na které se těšíme již dnes!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 24.12.2018, 10:09

"Tak na co půjdem?"

Rok 2019 bude rokem mnoha zásadních kinopremiér, které si musíte vyznačit do kalendáře, pokud se řadíte k věrným fanouškům filmů. Co nás čeká a nemine?

Na své si přijdou třeba milovníci velkých příšerek. Těch největších, popravdě. V červnu se v českých kinech objeví pokračování moderní Godzilly, v němž se legendární monstrum utká se svými neméně slavnými kolegy, Mothrou, Rodanem a trojhlavým králem Ghidorahem. Pokud patříte k fanouškům Marvelu, pak jistě víte, že se dočkáme také čtvrtých, závěrečných Avengers. Naopak nový začátek čeká Hellboye, kterého se z mrtvých pokusí vzkřísit David Harbour (Jim Hopper ze Stranger Things) v hlavní roli a režisér Neil Marshall. První trailer unikl na veřejnost před několika dny...

A co žánry pro tzv. normální lidi, ptáte se? Taraji P. Henson zjistí, Po čem muži touží, když v komedii Adama Shankmana získá schopnost číst chlapům myšlenky. Jestli toho využije líp než kdysi Mel Gibson s něžným pohlavím, to uvidíme. Už v únoru Keira Knightley na plátnech českých kin odvypráví příběh francouzské novinářky a spisovatelky Colette, která byla roku 1948 nominována na Nobelovu cenu za literaturu.

Poněkud rozpačitě, nicméně zvědavě vyhlížíme snímek Detektiv Pikachu, kde nejslavnějšího Pokémona namluví Ryan Raynolds. Dvě klasické disneyovky, Dumbo a Aladdin, ukážou po vzoru Krásky a zvířete své real-life verze a stejně tak uvidíme Lvího krále. Přijde i nový film Quentina Tarantina a mnoho, mnoho dalšího. Na 12 filmů příštího roku, které rozhodně chceme vidět, se podívejte do galerie tady:

A tady se podívejte na 15 zajímavostí o Posledním samuraji, který měl premiéru před 15 lety.

Podobné články

Doporučujeme

Další články