fb pixel Trailer k novému Hellboyovi rozdělil fanoušky: bude z něj další Suicide Squad? – G.cz
Vyhledávání

Trailer k novému Hellboyovi rozdělil fanoušky: bude z něj další Suicide Squad?

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Současný Hollywood si z nějakého důvodu oblíbil natáčení remaků – klidně i filmů, které jsou sotva deset let staré. Po třetím restartu Spider-Mana se filmaři rozhodli znovu obnovit milovaného komiksového syna pekla v službách dobra, kultovní Hellboy. První dojmy z nové traileru jsou ale přinejmenším rozpačité...

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 20.12.2018, 13:02

S Ronem Perlmanem se můžeme rozloučit

Původní filmové adaptace od svérázného Guillerma del Tora se skvělým Ronem Perlmanem v hlavní roli mají dodnes zaslouženě zástupy fanoušku, a proto je pochopitelné, že nový snímek to nebude mít úplně jednoduché. Nový film měl původně vzniknout jako regulérní třetí díl, ale když studio odmítlo del Torův scénář, vycouval režisér z celého projektu. A jelikož se Perlmanovi nechtělo Hellboye bez del Tora hrát, rozhodlo se studio celou sérii zrestartovat.

Nového Hellboye hraje David Harbour, známý ze seriálu Stranger Things jako Jim Hopper. Nepochybujeme, že Harbour podá dobrý výkon, ale už teď víme, že Perlmanův hluboký hlas (fanoušci Falloutů vědí, o čem mluvím) nám bude velice chybět. Navíc to celé vypadá tak nějak divně. Podle tvůrců má být film více věrný komiksům než předchozí díly, ale z traileru to spíše vypadá na kombinaci Suicide Squad a post-apokalyptických filmů, což tedy potvrzují i komentáře fanoušků na serveru Reddit, kteří otevřeně odmítají nové pojetí snímku včetně podivně nevtipného humoru. Rozporuplných dojmů se trailer dočkal i na YouTube, kde je momentálně poměr kladný a záporných hodnocení 36 tisíc likeů ku 10 tisícům dislikeů. No, uvidíme – film má v Česku premiéru 11. dubna 2019, takže do té doby se toho může ještě hodně změnit. Nicméně nás potěšila přítomnost královny béčkových akčních hororů Milly Jovovich – když už nic jiného, tak třeba bude z nového Hellboye alespoň zábavný popcornový akčňák.

A tady si přečtěte 10 zajímavostí o filmu Motýlek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články