fb pixel Tarantino odkrývá informace o připravovaném filmu. Podle Brada Pitta se má jednat o nejlepší film, který kdy natočil – G.cz
Vyhledávání

Tarantino odkrývá informace o připravovaném filmu. Podle Brada Pitta se má jednat o nejlepší film, který kdy natočil

Odehrávat se bude v Los Angeles během léta, kdy ve městě řádili přívrženci Charlese Mansona.
Zdroj: Profimedia.cz

Připravovaný film legendárního režiséra Quentina Tarantina s oficiálním názvem Once Upon a Time in Hollywood začíná dostávat stále jasnější formu. Kromě hvězdami nabitého castingu už nyní víme, kdo se postará o roli vraha Charlese Mansona. Toho bude nakonec hrát australský herec Damon Herriman. Ve filmu se má navíc objevit až neuvěřitelné množství hollywoodských hvězd, na což se samozřejmě všichni těšíme.

Martin Miko
Martin Miko 31.8.2018, 19:17

Říká se, Quentin Tarantino na scénáři pro tento film pracoval neuvěřitelných 5 let, a že se jedná o jeden z jeho posledních filmů, které natočí. Nicméně se v jistou dobu hovořilo i o tom, že by měl vzniknout i třetí pokračování snímku Kill Bill, ale to je prozatím ve hvězdách. Nyní však víme, že roli vraha Charlese Mansona ztvární australský herec Damon Herriman, kterého známe z filmů jako Osamělý jezdec, Malá smrt, Cesta naděje nebo ze seriálu Strážci pořádku. Společná podoba s Mansonem ta skutečně je!

Připravovaný snímek navíc láká na doslova nabušený casting plný hvězdných jmen. Vypadá to jako herecké obsazení za hromady peněz, jenže Tarantino je typický tím, že se v jeho filmech objevují známé tváře. Kromě Herrimana si ve filmu zahraje například Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Burt Reynolds, Luke Perry, Damian Lewis, Clifton Collins jr., Al Pacino, Kurt Russell a spousta dalších, takže to vypadá jako jeden z nejočekávanějších filmů příštího roku.

Kdybyste nevěděli o čem je řeč, tak řeč je o novym filmu Tarantina, který bude vyprávět příběhy kolem vražd Charlese Mansona.

A zde jsme vyzkoušeli dovážkové služby jídla za vás.

Podobné články

Doporučujeme

Další články