Poslankyně Malá představí svůj nový pořad na TV Barrandov: těšte se na Soudkyni Taťánu

Obrázek uživatele Martin Miko
11.7.2018, 17:07

Netrvalo to ani dva dny a Taťána Malá (hnutí ANO) dostala novou pracovní nabídku. A je to něco, co se neodmítá. Mediální magnát a majitel progresivní TV Barrandov Jaromír Soukup totiž naši bývalou ministryni spravedlnosti oslovil a nabídl jí hlavní roli v televizním pořadu Soudkyně Taťána (dříve Soudkyně Barbara). Poslankyně Malá tak konečně dostane možnost prokázat své justiční znalosti veřejně a před televizní kamerou.

Soudkyně Taťána nejspíš nahradí Barbaru

Zatímco jedni ji lynčují za pochybnou diplomovou práci na ještě pochybnější vysoké škole a podivně absolvovanou koncipientskou praxi, jiní jí nabízejí práci. Poté, co se ukázalo, že nejznámnější česká kopírka Taťána Malá nedokázala ustát mediální a veřejný nátlak za nekompetentnost v pozici ministryně spravedlnosti, získala si přízeň mediálního magnáta Jaromíra Soukupa.

Ten jí nabídl práci v jednom ze svých nejpopulárnějších pořadů na TV Barrandov. Dokonce je ochotný kvůli ní i pozměnit název. Řeč je samozřejmě o kultovním českém seriálu z justičního prostředí, který nese název Soudkyně Barbara. Soukup poslankyni Malé nabídl, že by pořad přejmenoval na Soudkyni Taťánu.

„Vzhledem ke svému okopírovanému vzdělání a dvoutýdenní praxi na pozici ministryně spravedlnosti by byla v novém pořadu Soudkyně Taťána pravděpodobně hvězdou. Na tuto pozici má adekvátní vzdělání ze slovenských vysokých škol,“ shodují se tvůrci a zároveň producenti oblíbeného barrandovského pořadu. „Soudkyni v našem nejoblíbenějším pořadu nemůže hrát jen tak někdo. Paní Malá má jasné názory a nebojí se trestní stíhání posunout klidně i o čtyři roky,“ prozradil nám režisér pořadu.

Zdá se, že Taťána Malá z hnutí ANO tuto lákavou nabídku přijme. Konečně bude moci světu a hlavně zákeřným médiím ukázat, že se v justičním prostředí pohybuje jako ryba ve vodě. Sice bude řešit pouze fiktivní případy, ale na druhou stranu bude nosit důstojný talár a prý dostane i soudcovské kladívko. A hlavně ji konečně někdo začne brát vážně. První díly se budou natáčet už v letošním roce, takže se v blízké době máme rozhodně na co těšit.

Taky jste se osypali z toho, jak reálně to celé zní?

A zde jsme se rozloučili s falešným profilem prezidentského mluvčího Jiřího Ovčáčka.


Komentáře

Doporučeno pro vás