fb pixel Poláci podezřívají českého faráře z pedofílie: Prý měl v plánu zneužit vozíčkáře pod zákonem – G.cz
Vyhledávání

Poláci podezřívají českého faráře z pedofílie: Prý měl v plánu zneužit vozíčkáře pod zákonem

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Nevalnou pověst římskokatolických kněžích dokázal aktuálně ještě více zhoršit farář Marcel Puvák z Dětmarovic, který byl v polském hotelu přistižen při pokusu o soulož s chlapcem, kterému ještě nebylo ani 15 let. Při dopadení se sám přiznal ke svým zvrhlým činům a následně rezignoval na všech svých duchovních postech, jak informoval Deník.cz.

Martin Miko
Martin Miko 29.10.2019, 11:29

Zaskočený farář polapen

Tvrdou ránu pro římskokatolickou církev zasadil farář Marcel Puvák z dětmarovické farnosti, který neudržel své pedofilní pudy, když se rozhodl přes internet kontaktovat hendikepovaného chlapce a následně s ním mít pohlavní styk v polských Katowicích. Případ faráře, který chce mít styk s vozíčkářem, kterému ještě nebylo ani 15 let tu snad ještě nebyl. Bohužel pro Puváka se jednalo o past, o které informoval investigativní podnikatel Zbigniew Stonoga na svém webu zbigniewstonoga.pl, a dokonce i zveřejnil video z celé akce.

Když farář Puvák dorazil do Katowického hotelu, nečekal tam na něj rozjetý nezletilý vozíčkář, nýbrž volavka, kterou následně doprovodila policie. Celá událost se řešila o víkendu na polských serverech a podle Deník.cz se celým případem začali zabývat biskupové z Diecéze ostravsko-opavské.

Dětmarovský farář zřejmě takové přivítání v Polsku nečekal a na zveřejněném videu se dokonce i svým způsobem přiznal. „Jmenuji se Marcel Puvák. Jsem knězem ostravské diecéze a dnes jsem zhřešil – nebo jsem chtěl zhřešit. Měl jsem úmysl sexem s mužem,“ a následně prozradil, že všeho lituje a na svou čest slibuje, že to už nikdy neudělá a zároveň bude prosit Boha o odpuštění. Zároveň však odmítl vyjádření polských médií, která tvrdí, že se mělo jednat o jeho touhu mít pohlavní styx s invalidním mladíkem. Podle něj jsou to lži, avšak jak napsal Moravskoslezský Deník – Puvák hned v pondělí ráno rezignoval ve všech svých funkcích, což by se z některého úhlu pohledu dalo vykládat právě jako jeho částečné přiznání k pokusu o pedofilní soulož.

Každopádně posílat mladistvému vozíčkáři smajlíky s psíkem v srdíčku skrz messenger je přinejmenším zvrhlé a je důležité, aby se o tom mluvilo. Video z polské produkce však prozradí mnohem více a možná budete tak trochu v šoku. Rozhodně doporučujeme zkouknout.

A zde můžete zavzpomínat na rok 2001, když Miloš Zeman bojkotoval náš státní svátek kvůli Dagmar Havlové.

Podobné články

Doporučujeme

Další články