fb pixel Pojďte do trojky! Komunista Jan Klán se snaží rajcovat senilní voličky KSČM – G.cz
Vyhledávání

Pojďte do trojky! Komunista Jan Klán se snaží rajcovat senilní voličky KSČM

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Zapálený komunista Jan Klán se nám už delší dobu snaží sdělit, že socialismus je sexy. V posledních dnech přišel s novým heslem, které zní „Pojďte do trojky!“ Vzhledem k tomu, že KSČM volí v podstatě jenom senioři, podezříváme tak trochu Klána z gerontofilie. Tento náruživý komunista však v minulosti vstoupil do povědomí ještě jedním bizárem.

Martin Miko
Martin Miko 3.10.2021, 14:53

Jan Klán zve voliče do trojky

Podle aktuálních volebních průzkumů by KSČM získala ve volbách něco mezi 5 a 6 % hlasů, což by znamenalo, že by se jich bohužel pár dostalo do Poslanecké sněmovny. Voliči komunistů naštěstí stárnou a postupně vymírají, což má za příčinu neustále klesající volební preference této nedemokratické politické strany. I proto se na scéně objevil bývalý poslanec KSČM a autor mnoha článků v komunistických Haló novinách Mgr. Jan Klán, který v těchto volbách do Poslanecké sněmovny kandiduje ve Středočeském kraji na třetím místě, aby oslovil novou generaci voličů. Volebním sloganem „Pojďte do TROJKY!“ vzbudil pozornost nejen voličské základny komunistů, ale i ostatních napříč politickým přesvědčením. Klán na sebe v posledním roce upozornil i dalšími slogany typu „Být komunistou je in.“ nebo „Socialismus je sexy.“

Tento vystudovaný sociolog, jenž se během studií začal komplexně věnovat studiu marxismu a kritické teorii společnosti, jak popisuje na svém webu, působí v současnosti jako vedoucí archivu a knihovny ÚV KSČM a od srpna 2019 vykonává funkci tajemníka Institutu české levice. Mezi lety 2010 až 2017 byl poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a po čtyřleté pauze by se rád vrátil do této funkce.

V době, kdy se Jan Klán stal poprvé poslancem, neupozornil svými politickými schopnostmi, ale profilem na internetové seznamce. Tu tehdy objevil deník Blesk. Na svém profilu o sobě prozradil mnoho intimních údajů, které stály za to. Tehdy 27letý komunista o sobě psal jako o závislákovi na sexu, jenž je „prostě normální klučina, co by rád našel vtipnou a optimistickou intelektuálku. „Jsem kluk jako buk. Velikost mužství nad 17 cm. Pohlaví mám částečně vyholené. Oblíbené polohy zezadu, na koníčka a vlastně skoro všechno,“ popisoval sebe dychtivý Klán. Pan poslanec následně přiznal, že seznamku založil už v dobách svých studií. Tehdy se proto rozhodl svůj seznamovací profil poupravit, nicméně to, že nosí trenky a jeho sexuální zkušenosti jsou tak „akorát“ na profilu ponechal. Účet na seznamce už dávno zrušil.

Věříte, že se náš náruživý komunista Jan Klán do Poslanecké sněmovny ČR dostane? Napište nám do komentářů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články