fb pixel Podle Trumpa je koronavirus horší než Pearl Harbor, ale jak by to vypadalo, kdyby se vážně dalo s koronavirem válčit? – G.cz
Vyhledávání

Podle Trumpa je koronavirus horší než Pearl Harbor, ale jak by to vypadalo, kdyby se vážně dalo s koronavirem válčit?

Zdroj: G.cz

Prezident Donald Trump prohlásil, že covid19 je nejhorší útok na Spojené státy vůbec, horší než Pearl Harbor. Máme trochu podezření, že si prezident Trump dokonce myslí, že za tím stojí pořád ti samí lidé, žlutý jako žlutý, myslí si oranžový muž. Ale když jsme se nad tím zamysleli, bylo nám skoro líto, že se s koronavirem nedá nakládat jako s každou jinou vojenskou mocností. Byla by to daleko větší sranda! Co by se dělo, kdyby se s covid-19 dalo bojovat jako s “běžným” nepřítelem?

Jan Studnička
Jan Studnička 7.5.2020, 13:10

Hned na začátku World War Covid Itálie zradí a přejde na stranu koronaviru. Během války ještě párkrát svoje stanovisko změní, aby ať vyhraje kdokoli, mohli Italové krčit rameny v nátělnících, dělat pizzu a být hlasití.

Británie bude budovat stádní imunitu na plážích, na polích a ulicích, budou budovat stádní imunitu v kopcích a nikdy se nevzdá. Ále ne, premiér je marod! Zpátečka, všichni zpátky do karantény. Počkáme, až to zasáhne Amíky jako minule.

Rusko uzavře s koronavirem pakt o neútočení a pak bude strašně překvapené, že ho ten nemorální útvar zradil. Rusové se nechají zahnat až k Volze, kde se trochu vzpamatují a pošlou miliony doktorů, kteří vyléčí většinu Evropy... a pak v ní pro jistotu zůstanou. A my jim budeme říkat: “Už dobrý, už jsme zdraví, už můžete jít.” A Rusové řeknou: “Ále prosimtě, neříkej nesmysly.”

Finové počkají až napadne sníh a pak budou na pár kilometrů přes lesy odstřelovat bacilonosiče a sem tam i nějakého toho ruského doktora, protože jistota je jistota.

Němci natáhnou holinky a pustí se do boje s koronavirem s gustem. Předem se ale omluví a radši pošlou napřed pár miliard Evropské unii, kdyby jim to náhodou zase uklouzlo a pokusili by se ovládnout svět potřetí.

Slovensko je naprosto zmatené, protože nemá nikoho, od koho by se mohlo narychlo odpojit a vyhlásit virokratickou diktaturu.

Číně je obecně jedno, jak se bude s koronavirem bojovat a kolik lidí při tom umře, důležité je, že nakonec vyhraje strana. Což… ani není srandovní alegorie na minulost nebo národnostní stereotyp, to je prostě fakt.

Polsko, Ukrajina, Bělorusko… všechny tyhle státy zase dostanou tu největší bídu. Nevíme proč a jak, ale víme, že se to stane, vždycky se to stane. Tak už to na tom božím světě chodí.

Vietnamci udělají to, co umějí nejlíp a po celé zemi rozsypou do džungle tisíce smrtících pastí a začnou kopat tunely. Nakonec uhrají s koronavirem remízu.

Na Balkáně budou střílet po koronaviru tak dlouho, dokud někdo náhodou netrefí malorážkou svého souseda, což roztočí krvavý kolotoč krevní msty a ten se nezastaví, dokud se celý region navzájem nevystřílí.

Francii už potřetí v řadě překvapí, že se jejich pevnosti dají obejít, a následně kapituluje. Část Francouzů se přidá k odboji, větší část kolaboruje s koronavirem. Zkrátka existují Francouzi, které jste si objednali, a Francouzi, kteří vám přijdou z Vichy.

Argentina radši už dopředu připraví několik vesnic, aby měly zbytky koronavirového vedení kam utéct, až bude po všem.

Japonci využijí nejmodernějších technologií, trackovacích robotů, pokročilých matematických algoritmů, tepelných skenerů a digitálních simulací pro to, aby zjistili, kde je epicentrum nákazy… a pak do něj nechají napálit několik letadel.

Islámský stát to udělá stejně akorát bez těch technologií. A bez epicentra nákazy.

Izraelci udělají to, co jim velí tradice, když jejich region zasáhne morová rána a vyrazí na čtyřicetiletý trip po poušti hleda nové a lepší místo.

V Austrálii využijí nastalého zmatku, rozhodnou se, že se vypořádají se svým odvěkým nepřítelem, který jim ve třicátých letech uštědřil tak tvrdou porážku… a konečně sestaví konečné řešení pštrosí otázky.

Spojené státy jako obvykle počkají pár let, než se do konfliktu zapojí, ale k jejich zklamání se ukáže, že koronavirus nedisponuje vůbec žádnou ropou.

A Česko udělá to, co dělá vždycky. Nejsme idioti, abychom ohrožovali naše civilisty nějakým velkým bojováním, takže kdo chce bojovat s koronavirem, ať si vytvoří jednotku v zahraničních armádách. Takhle vždycky vyhrajeme bez ohledu na vítěznou stranu a neohrozíme při tom civilní obyvatelstvo. Jako sorry, ale kdo umí takhle efektivně outsourcovat národní obranu?

Podobné články

Doporučujeme

Další články