Rozvod na půl, verze první: 8 spravedlivě rozdělených věcí – G.cz
Vyhledávání

Rozvod na půl, verze první: 8 spravedlivě rozdělených věcí

Zdroj: eBay (Der Juli)

Někdy se to stane. Téma, objevené kdesi v širokém dalekém internetu, zaujme hned dva redaktory (redaktorky), každý ho zpracuje po svém a vznikne tzv. dublák. Takže tady máte verzi Rozvodu na půl číslo jedna. Verzi druhou si můžete přečíst ZDE.

Elsa K.
Elsa K. 19.6.2015, 15:28

Pokud se rozvádíte, doporučujeme téměř bývalé - technicky zdatné - manžele příliš neprovokovat. Někteří totiž mají smysl pro ironii.

Jistý Němec vystupující online pod přezdívkou Der Juli (Červenec) se rozhodl splnit poslední přání své choti Laury. Ta si chtěla rozdělit věci striktně na polovinu. Vyslyšel ji metodicky, úhledně a přesně. Přesně napůl rozřezal všechno, co mělo nějakou hodnotu, ať už materiální nebo citovou - od plyšového medvídka přes televizi po auto.

1. Už mi nevolej

2. Nevolej mi, nech mě být

3. Už mi ani nepiš

4. Poloviční pomazlení

5. Moc se nevrť!

6. Sladké noční můry

7. Odjeď!

8. Nejde to? Zkus tohle

Svoji polovinu se teď snaží prodat přes eBay, kde píše: "Nazdar vespolek, prodávám polovinu - např. ploché televize od Samsungu. Pokud se ptáte, kde je druhá půlka, zkuste se poptat u mé exmanželky. Ta si toho v rámci svého spektakulárního odchodu chtěla odnést tolik, kolik je jen možné. Pochopitelně také třeba televizi, kterou jsem JÁ koupil, aby mohla v pohodě sledovat pořad "Příští německá topmodelka". SMĚŠNÉ! Ale soud si myslí, že na to má právo. OK, tak jsem jí holt její půlku musel dát.

Zbytku se chci zbavit, přece jen sledování televize o samotě je dost depresivní. Přístroj je to velmi skladný a má spoustu přídavných vychytávek (2x Scart, 2x HDMI atd.), ale nejsem si jistý, jestli budou ještě všechny fungovat. Podívejte se ještě na moje další aukce. Můžete si k němu pořídit třeba ještě pasující polovinu DVD rekordéru."

Ve videu, na kterém zachycuje "spravedlivé dělení" dodává, že Lauře děkuje za 12leté manželství a že si svoji polovinu rozhodně zasloužila...

A TADY máte 5 moderních trendů ve výchově dětí, které vedou do pekel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články