fb pixel Po prezidentských volbách opouští ČR miliony imigrantů, kterým Drahoš slíbil mešity – G.cz
Vyhledávání

Po prezidentských volbách opouští ČR miliony imigrantů, kterým Drahoš slíbil mešity

Imigranti opouští ČR Po volbách byl přesunut za hranice i černoch Rey Koranteng Jirka u vlajky Tadyhle Omar je z výsledků voleb dosti rozčarován + DALŠÍ 1 FOTKA

Nad Českou republikou vyšlo slunce. Po prezidentských volbách, ve kterých uspěl Miloš Zeman, opustily naše hranice hordy muslimů, kterým bylo přislíbeno, v případě výhry Jiřího Drahoše, vřelé uvítání. Jiří Drahoš jim dokonce slíbil mešity a kebaby.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 29.1.2018, 12:08

Ostatně to byl Drahošův hlavní předvolební slib: „Pokud budu zvolen, přivedu do naší země spoustu imigrantů,“ citovalo Drahoše několik významných periodik jako například server Gagarin.cz.

Zatímco si pražská kavárna mnula nad slibem Jiřího Drahoše ruce a chystala se vyběhnout do ulic s nápisy: „Vítejte, snědí přátelé“, obyčejný člověk, který tvrdě pracuje, splácí hypotéku, má na krku několik exekucí a jeho jedinou radostí je ten lahváč večer u televize, měl oprávněné obavy, že se muslimové ve jménu Alláha odpálí v jeho garsonce.

Navzdory přání pražské kavárny to dopadlo dobře. V prezidentských volbách obhájil svůj post Miloš Zeman, který není žádný vítač a tu muslimskou pakáž k nám nepustí.

„Já nevím, co si mám myslet. Pan Drahoš nám slíbil, že nás přivítá. Že se sem všichni vejdeme a společně si plivneme do dlaní a postavíme mešity. Táhnu se sem takovou dálku jenom s iPhonem a dvěma ručními granáty a teď tohle. Nezbude nám nic jiného, než se vrátit zpět do Německa,“ povzdechl si Omar bin Dullen, imigrant, muslim, který v Iráku pásl ovce a nyní se z něho stal jaderný fyzik.

Omar je jedním z téměř dvou milionů imigrantů, kteří ještě v sobotu dopoledne netrpělivě přešlapovali na značkách a vyčkávali, jak dopadnou volby. Pokud by totiž Jiří Drahoš vyhrál, okamžitě by podepsal zákon o tom, že imigranti jsou povinni přijít k nám do republiky a narušovat nám naše hodnoty. Tento zákon nespadá pod vládu, Poslaneckou sněmovnu a ani není napadnutelný ústavním soudem. Málo se totiž ví, že prezident má zákonodárnou a zároveň i výkonnou moc v oblasti imigrace. To samé platí i o euru.

Jiří Drahoš prohlašoval před volbami, že přijme euro. Jakmile by byl zvolen, nařídil by českou korunu přetisknout na euro a bylo by.

Po neúspěšných volbách Jiří Drahoš opravdu euro přijal. Nicméně pouze osobně, jelikož nemá nyní tu pravomoc přijmout ji jako Česká republika. Zatímco u Drahošů doma se ode dneška platí eurem, zbytek republiky zůstává u koruny.

Po prezidentských volbách je jasné, že vše zůstává při starém. Imigranti budou i nadále imaginárním lákadlem na voliče a rozhodnutí o přijetí eura připadlo na vládu a Poslaneckou sněmovnu.

Buďme rádi za Miloše Zemana. Nebýt jeho, máme dnes v ulicích hordy imigrantů. Takhle jsou ulice prázdné a akorát na Hradě je nablito, ale on to Jirka Ovčáček vytře. Je to jeho práce. Jeho práce na dalších krásných pět let.

A tady se dozvíte, že Jiří Drahoš prodával zbraně Islámskému státu a po přistání v letadle netleská.

Podobné články

Doporučujeme

Další články