fb pixel Parťáci Will Smith a Martin Mawrence se vrací: Mizerové 3 mají datum premiéry – G.cz
Vyhledávání

Parťáci Will Smith a Martin Mawrence se vrací: Mizerové 3 mají datum premiéry

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Po několikátém odkládání byl konečně stanoven pevný termín, kdy bude uveden do kin dlouho očekávaný akční film Bad Boys 3 (v českém překladu Mizerové 3), ve kterém už potřetí zazáří hollywoodské hvězdy Will Smith a Martin Lawrence. Oblíbení filmoví policisté se vrátí do svých rolí po dlouhých 17 letech. Třetí díl oblíbeného filmu prý ponese název Bad Boys for Life.

Martin Miko
Martin Miko 4.10.2018, 15:21

Mizerové 3 v lednu 2020

Producenti dlouho připravovaného filmu Mizerové 3 konečně schválili novou verzi scénáře a vypadá to, že by se začátkem příštího roku mohlo začít konečně natáčet. Premiéry filmu bychom se mohli dočkat v lednu 2020. Účast Willa Smithe je podle serveru Variety už hotová věc a nyní se pouze čeká na to, až se dohodnou podmínky s Martinem Lawrencem. Účast Willa Smithe v Mizerech byla nejistá kvůli možnému natáčení pokračování kinohitu Suicide Squad (Sebevražedný oddíl), avšak to bylo odloženo na dobu neurčitou.

Okolo třetího pokračování Mizerů je spousta odložených termínů a plánů, které se nakonec neuskutečnily. Původně měl jít film do kin už v únoru 2017. Následně se termín přesunul na polovinu téhož roku a nakonec se hovořilo o lednu 2018. Žádný z termínů však nevyšel kvůli zaneprázdněnému Willu Smithovi, který pracoval na Sebevražedném oddílu, a posléze začal natáčet Collateral Beaty: Druhá šance, takže se termíny opět odsunuly. Nyní to už konečně vypadá, že leden 2020 je finální termín uvedení snímku do kin. Z projektu dokonce odstoupil i režisér a zároveň jeden ze scénáristů Joe Carnahan kvůli tomu, že se natáčení nových Mizerů neustále odkládalo.

Režie se nakonec ujme Adil El Arbi a Bilall Fallah z Belgie a rozpočet má přesáhnout 100 milionů dolarů. Zdá se, že se i po těch letech můžeme těšit na neohroženou dvojici svérázných policistů, kteří budou střílet gangstery mezi vybuchujícími domy a auty.

A zde lidé věří, že za jejich neschopnost může osud, a proto chodí za věštkyněmi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články