fb pixel Padá rubl, něco si přej: Velká galerie pokleslého humoru, který vás přenese z olympiády rovnou na frontu – G.cz
Vyhledávání

Padá rubl, něco si přej: Velká galerie pokleslého humoru, který vás přenese z olympiády rovnou na frontu

+ DALŠÍCH 15 FOTEK + DALŠÍCH 16 FOTEK

Únor je za námi a byla to šílená jízda. Kdo si ho prožil v suché podobě, určitě nevěřícně zíral střízlivým pohledem na všechno, co se kolem nás děje. Čínská olympiáda i reality show Survivor byly ovšem jen slabý odvar oproti válce na Ukrajině, která bohužel stále trvá. Nicméně modleme se, ať brzy všechno skončí. Prozatím tu je ale Vainova pravidelná dávka humorných koláží.

Martin Miko
Martin Miko 1.3.2022, 15:41

Z olympiády rovnou do války

Kde jsou ty časy, kdy jsme řešili instagram bývalé ministryně financí Aleny Schillerové nebo trestní stíhání Andreje Babiše? Během jednoho týdne se časy razantně změnily a my jsme nyní svědky a částečně i účastníky válečného konfliktu na Ukrajině. Rusko se totiž rozhodlo pro demilitarizaci a denacifikaci slovenského východního souseda, což v překladu znamená, že cca 1200 kilometrů od našich hranic Putinova armáda demoluje města a vraždí civilisty. Z mediální masáže o covidu tak plynule přeskakujeme k tématu válka. Jestli jste doufali, že po dvou letech zažijete poklidné jaro a léto, tak jste na omylu, protože tohle očividně jen tak neskončí.

Únor byl sice nejkratší měsíc, ale zato nejvydatnější. Byli jsme svědky prapodivné olympiády v Číně. Následně jsme si poslechli Tomiův několikahodinový projev, Hrad omylem skartoval velmi důležité dokumenty, které měly možná souvislosti i s Ruskem, a navíc nám majitel Facebooku Mark Zuckerberg pohrozil, že zruší sociální sítě v Evropě. Ano, opravdu se nenudíme.

I takový byl únor 2022.

Podobné články

Doporučujeme

Další články