fb pixel Okénko televizní zábavy: 7 nejhorších pořadů, které kdy byly natočeny a odvysílány – G.cz
Vyhledávání

Okénko televizní zábavy: 7 nejhorších pořadů, které kdy byly natočeny a odvysílány

Běžný český divák je nenáročný prosťáček, jemuž stačí nabídnout pořad, kde se sem tam něco pohne, sem tam někdo něco řekne a dávají to pravidelně. Nic víc nepotřebuje. Otevře si lahváče a nechává se unášet na vlně banality a trapnosti. Kdyby se natočil pořad, kde bude tři čtvrtě hodiny Jan Čenský vykrkávat abecedu a který by dávali v primetimu, čumělo by na to několik set tisíc lidí.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.8.2018, 19:00

1. DO-RE-MI

Svoje Do-re-mi (tedy ĐỒ RÊ MÍ) mají i Vietnamci, schválně mrkněte SEM, které je lepší.

Televizní karaoke, kde několik zpěváků z ulice, kteří neumí zpívat, zakvílí na kameru, pozdraví Máňu odvedle z baráku, odkoktají předem připravený rozhovor a soutěží, kdo si uřízne větší ostudu. Porota složená ze tří celebrit a jednoho diváka z publika se během trápení interpreta musí pohybovat do rytmu, jinak nedostanou honorář, a zatímco litují toho, do čeho se to zase nechali uvrtat, ohodnotí s úsměvem trapný výstup zpěváka vysokou známkou, protože ten pořad má být hlavně pozitivní. Co na tom, že když se jednou za uherský rok objevil někdo, kdo uměl fakt zpívat, dostal stejně anebo méně bodů než vandrák, který během zpěvu občas zakvílel a vychrchlával do rytmu krev.

Trávníček byl kožený a nebýt Laurinové, kterou v té době ještě nezbouchnul Vojtek a která byla ještě jakože celkem rajda, bylo by to úplné dno.

2. Novoty

Petr Novotný byl na vrcholu. Měl všechno. Měl svůj pořad, který v několika mutacích přežíval celou dekádu, měl Aloise Náhlovského, měl na čele jizvu od bungee jumpingu, měl nadváhu, měl tam dokonce i Gotta. Bohužel však neměl smysl pro humor.

Upocený Novotný, který se musel smát svým vlastním vtipům, jelikož nikdo jiný to za něj neudělal, byl schopen utáhnout hodinu a půl tím, že se převlékal do různých důmyslných oblečků a vymýšlel scénky se svými hosty, jimž se nesmál už ani on.

3. Natočto

Petr Rychlý uvádí pořad s vtipnými zahraničními videy. Tři česká videa, která nejsou vtipná, soutěží o to, které z nich je méně nevtipné, přičemž o vítězi rozhodne hlukoměr. Petr Rychlý pořad prokládá těmi nejubožejšími vtipy, které se dají vůbec sehnat, a nahraný smích komparsistů rezonuje studiem. Krásně strávená půlhodina u televize.

4. Zlatíčka

Petr Nárožný se svým pořadem Zlatíčka položil tu laťku debility televizní zábavy proklatě vysoko. Pozvaná celebrita, další čtyři osoby, které seděly na gauči a které mohly být, ale také nemusely, příbuzní celebrity, a dvojice diváků, jež za slíbenou zlatou cetku pokládá otázky a hádá, který z účinkujících je opravdu příbuzný celebrity.

Byla to veliká taškařice, všichni se nasmáli, atmosféra byla uvolněná, dvojice z publika nakonec uhodla a získala zlaté náušnice a celebrita si mohla na konci přát nějaké přání. Tím přáním bylo, že jí někdo zazpíval. Hláška: „Simsala bim, Petr Hapka“ je již ve zlatém fondu naší kultury.

Po nějaké době si Petr Nárožný uvědomil, že je to hrozná kravina, tak to zabalil, a byl nahrazen Václavem Postráneckým.

5. Hogo Fogo

Zagorka s Margitou uvádějí pořad plný nachytávek, plný hostů a plný nachytaných hostů. Margita neviděl humor ani z rychlíku a Zagorová jakbysmet. Zábavný pořad, který není zábavný, zachránil pouze jakž takž díl, kdy byl nachytán Karel Šíp. Na tom se ale postavit mnohadílný pořad nedá.

6. Čtveráci

Televizní piškvorky. Devět zoufalců z řad celebrit vypráví ubohé historky a dva soutěžící hádají, zda jsou opravdu ubohé, nebo jen trochu. Popřípadě, jestli jsou pravdivé. Pokud uhádnou, dostanou políčko. Jestliže z políček sestaví celou řadu, vyhrají psa Nováka, mop nebo něco na ten způsob. Tady ale o výhru nejde. Tady jde převážně o zábavu pro celou rodinu. Celou hrůzou vás provází Bára Štěpánová.

7. Zlatá mříž

Hvězdy televizního a hudebního nebe předvedly sem tam marnou scénku, sem tam něco zazpívaly a hlavně četly vtipy, které jim zaslali diváci. Vtipy byly vybírány tak, aby oslovily co nejširší publikum, aby nikoho neurazily a aby byly co nejméně vtipné.. aby je pak mohl Petr Rychlý recyklovat ve svém pořadu Natočto.

Anketa

Který z výše uvedených pořadů je či byl podle vás to nejhorší "zlo"?

Anketa se načítá...

A zde je 10 německých jídel, která celý svět absolutně nechápe.

Podobné články

Doporučujeme

Další články