16 podstatných bodů z chlapského kodexu – G.cz
Vyhledávání

16 podstatných bodů z chlapského kodexu

Muži ho podvědomě znají. A ženy tomu nerozumí, protože takové kraviny ony prostě neřeší.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 28.6.2014, 21:15

1. Být vždy připraven na jakékoliv následky za to, že jste zbouchli kamarádovu sestru. Kodex zbouchnutí sestry připouští jedině v případě, že se s ní okamžitě oženíte.

bros sister reactiongifs.com  

2. Ať už je nákup z Tesca jakkoliv objemnější, odnesete ho z auta na jeden zátah. Tahat se ke kufru vícekrát je nepřípustné.

 

3. Pokud se váš kámoš snaží nabalit holku, bezpodmínečně kývněte na jakoukoliv lež, kterou si v té chvíli vymyslí. "To, jaks tenkrát zachránil topící kotě? No jo, to si pamatuju, jako kdyby to bylo včera..."

shake reactiongifs.com  

4. Pokud se kámošova přítelkyně/žena snaží jen tak mimochodem zjistit místo jeho pobytu, VŽDY zapřete, že byste cokoliv věděli. I kdyby seděl na pivu hned vedle vás.

 

5. Při močení nehledět nikam jinam než do pisoáru. Rozestup od dalšího chlapa je standardně jeden pisoár.

 

6. Nešukejte kámošovu sestru, expřítelkyni... Matku? No, dobře jste to uhráli.

golf-clap reactiongifs.com  

7. Pokud se na vás kámoš obrátí s prosbou o pomoc, pomůžete. Standardní odplata je karton s pitelným obsahem. Transakce chlapského kodexu se řeší v měně "pivo/whiskey".

 

8. Nemůžete mít debilní kecy na auto jiného chlapa, hlavně pokud vám dělá odvoz. Stejně jako nemůžete vyjebat s kámošovou přítelkyní, nemůžete vyjebat i s jeho autem. V případě půjčení motorového vozidla ho vracíte s plnou nádrží.

machoman_gifs reactiongifs.com  

9. Nikdy se chlapa neptej, jestli se můžeš projet na jeho motorce - jedině když máš i ty motorku, na které se může projet on.

 

10. Sex je zábava. Není už ale zábavné se o sexu bavit. Nikoho nezajímá, kam jste to minulou noc strkal, leda pokud to vyústilo v návštěvu nemocnice/vězení/tetovacího salónu.

meh reactiongifs.com  

11. Nikdy nežebrej o zapůjčení peněz. Pokud kámoš ví, že jsi v nesnázích a sám nabídne půjčku, můžeš přijmout. Musíš dluh ale splatit v dohodnutém termínu. Pak ho ještě klidně z vděčnosti pozvat na pivo.

 

12. Nikdy neříkej kámošovi, že je jeho holka naprosto příšerná/hnusná. Do toho se prostě raději neplést...

opinionated reactiongifs.com  

13. Holky se nemlátí. V drtivé většina případů jsou slabší než vy, slabšímu prostě nenatáhneš. Jedině pokud byste sami byli v ohrožení života.

 

14. Nikdy se nedívejte na Stmívání. Leda s vaší přítelkyní, která to od vás bude brát jako symbolickou oběť a také to patřičně ocení.

life reactiongifs.com  

15. Nikdy nepokoste trávník svého kámoše.

 

16. Nikdy nenavazujte oční kontakt s jiným mužem, když jí banán.

4Zt5ccO imgur.com
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články