fb pixel Důkaz, že jsou muži v područí sil matriarchátu – G.cz
Vyhledávání

Důkaz, že jsou muži v područí sil matriarchátu

Velká Matka vás sleduje - všude.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 16.2.2015, 11:07

Drsná slova na adresu drahé maminky v kdekom vyvolají nebezpečnou řetězovou reakci - obzvlášť u chlapů. Muži nesnesou, aby padla špína na čistý sníh počestnosti jejich matek - že jsou ale v jejich moci prakticky celý život, k tomu jsou téměř slepí. Dokonce ani manželky a přítelkyně nad nimi nemají takovou moc. Nejmocnějším stvořením v životě muže (kromě prvorozeného dítěte) je přeci jeho matka. A existuje na to hned několik hezkých důkazů.

Nádherný příklad na začátku roku přišel s jedním virálem natočeným ve městě Lima v Peru. Autoři videa vskutku brilantním způsobem upozornili na nevhodné chování mužů vůči ženám na veřejnosti. Pár vybraných nešťastníků si totiž na vlastní kůži zažilo, jaké to je halekat prasárničky po svých vlastních matkách. A jejich reakce plné šoku, zděšení a studu pobavily celý svět. Matky zasadily tvrdou ránu.

Uvědomit si, že jste nejspíš něco zvorali, v tom jsou holt drahé rodičky mistryně a každou sebemenší chybu dokáží doslova omlátit o hlavu. Sílu, kterou matky drží ve svých sokolích pohledech nad svými dětmi, si naposledy uvědomili v brazilském fotbalovém clubu Sport Club do Refice. Na zápasy najali jako stráž matky několika notorických rváčů.

Matky celý zápas hlídaly své horkokrevné potomky, aby nezačali rvačku. A ono to doopravdy fungovalo. Nepadla ani facka. Protože který kluk by se chtěl rvát před svou matkou? A nezáleží na tom, jestli mu je pět či pětatřicet.

Sekuriťáky z řad našich rodiček tak budou nejspíš zavádět i další kluby, které se úspěchem v do Refice inspirovaly. Matky holt nelze podceňovat!

A v čem měli naši rodiče pravdu a my na to hodili bobek, se můžete dočíst zde.

Podobné články

Doporučujeme

Další články