Nový Spider-Man se bude natáčet v Praze a Liberci, můžete v něm hrát i vy. Pod jakým krycím názvem se pořádají komparzní castingy? – G.cz
Vyhledávání

Nový Spider-Man se bude natáčet v Praze a Liberci, můžete v něm hrát i vy. Pod jakým krycím názvem se pořádají komparzní castingy?

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zpráva o tom se objevila už před několika měsíci, teď je ale definitivně potvrzeno, že už v září se v Praze a Liberci bude natáčet pár scén z nového Spider-Mana s Tomem Hollandem v hlavní roli. Chcete si v chystané marvelovce taky zahrát? Poradíme jak na to.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 28.8.2018, 13:16

Mistr sítě

Už příští rok v červenci se dočkáme další marvelovky, která se týká výhradně Spider-Mana. Po úspěšném prvním dílu s podtitulem Homecoming se Peter Parker (Tom Holland) vydá se spolužáky na výlet do Evropy ve snímku s názvem Daleko od domova. Vzhledem k tomu, že Peter má schopnosti pavoučího muže, je pochopitelné, že se tenhle trip neobejde bez komplikací a záludných záporáků, které povede Quentin Beck aka Mysterio s tváří Jakea Gyllenhaala.

Jinak se toho o ději moc neví, studio ale potvrdilo, že kromě Londýna se několik evropských scén bude natáčet také v Praze a Liberci, a to už v září letošního roku. Počíhat si na slavné herecké tváře není to jediné, co mohou fanoušci udělat. Lokální castingové agentury nabírají komparz, a to pod krycím jménem Bosco, což je, jak milovníci popkulturních retro odkazů jistě poznali, odkaz na Seinfelda.

V Liberci se poslední týden v září bude natáčet scéna z pouti, takže je poptávka po akrobatech, žonglérech, tanečnících ha majitelích tradičních krojů. Pražská agentura Extrafilms pořádá otevřený konkurz již 29. srpna v kanceláři na Karlově náměstí 17. Jděte do toho!

A tady 5 strašných marvelovek, co se fakt nedají.

Podobné články

Doporučujeme

Další články