fb pixel Ant-Man a Wasp, nejhorší komiksárna roku? Tohle je 5 strašných marvelovek, co se fakt nedají – G.cz
Vyhledávání

Ant-Man a Wasp, nejhorší komiksárna roku? Tohle je 5 strašných marvelovek, co se fakt nedají

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Marvel Entertainment rozhodně nejsou jen veleúspěšné snímky. Během let totiž vznikla (nejen v koprodukci) spousta hrozných filmů, které se zkrátka nedají dokoukat ani pod vlivem sedativ. Jedná se například o poměrně novou marvelovku Ant-Man a Wasp, jež působí spíše jako rodinná komedie. Tady máte 5 nejhorších filmů od Marvelu, které dosud vznikly. Bohužel.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 6.6.2019, 15:45

1. Daredevil

Jedna z nejkritizovanějších filmových adaptací v historii amerického komiksu, která kdy vznikla, je bezesporu Daredevil. V tomto filmu je vše špatně. Pitomý scénář, hloupé obsazení a Ben Affleck, jenž se na roli slepého hrdiny vůbec nehodí. Film jako takový v mnoha scénách vlastně ani nedává smysl a je v něm spousta zbytečnosti, které udělaly film ještě nudnějším. Jediným plusem v celém filmu je Jennifer Garner, a to jenom proto, že se na ni hezky kouká. Jestli chcete pořádného Daredevila, tak si pusťte raději seriálovou verzi od Netflixu z roku 2015.

2. Neuvěřitelný Hulk a Hulk

Tento námět se podařilo pokazit dokonce dvakrát. Jednou v roce 2003 a podruhé v roce 2008, kdy se o to postaral Edward Norton s Liv Tyler. Ani v jedné verzi Hulka se v podstatě nic neděje. Hlavní hrdina je zde pokaždé vystaven gama radiaci, díky níž posléze zezelená, vyroste a získá sílu. Pak se už jen vzteká a ničí všechno kolem sebe. Vlastně až díky Avengers získal Hulk „koule“.

3. Ghost Rider

Pravděpodobně nejhorší role Nicolase Cage. Příběh je jasný. Hořící kostra v kožené bundě řídí motorku a chytá démony. Film připomíná béčkové akční hororové snímky z devadesátých let, ale Ghost Rider rozhodně k smíchu není. Je spíš k pláči. I v tak primitivním příběhu je spousta nelogických scén. Dodnes nikdo nechápe, že vznikl i druhý díl, který je samozřejmě ještě horší.

4. Fantastická čtyřka

Pravděpodobně nejprokletější komiksová série. Všechny filmy o Fantastické čtyřce jsou nudné, přesto mají hollywoodští producenti potřebu tuto látku neustále oprašovat. Poslední verze vznikla v roce 2015 a nedává moc smysl už v základních věcech. Proč mají například sourozenci Sue a Johnny jinou barvu pleti? Je až neuvěřitelné, že tento film stál přes 122 milionů dolarů.

5. Ant-Man a Wasp

Rodinná komedie, ve které by mohl klidně hrát Adam Sandler, a nikomu by to nepřišlo divné. Oproti prvnímu dílu má pokračování Ant-Mana hrozně slabý děj a v podstatě tam není ani žádný pořádný záporák. MCU totiž nasadila s Infinity War a Endgame laťku až příliš vysoko a nejspíš teď bude obtížnější uspokojit náročnější fanoušky komiksů.

A zde je 7 běžných věcí, které jsou silnější než Thanos.

Podobné články

Doporučujeme

Další články