fb pixel Noví Avengers jdou do kin, blíží se ale taky Solo a Venom: 5 nejčerstvějších akčních trailerů, co vás nenechají spát – G.cz
Vyhledávání

Noví Avengers jdou do kin, blíží se ale taky Solo a Venom: 5 nejčerstvějších akčních trailerů, co vás nenechají spát

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Od středečního večera si budeme moct zajít do kina na nejnovější Avengers s podtitulem Infinity War. Tahle nadupaná komiksová adaptace není ale zdaleka jedinou, na kterou se ještě letos můžeme těšit, navíc nás čeká i pár dalších akčních kousků, které do světa zrovna teď vypustily první (nebo naopak finální a taky nejlepší) upoutávky.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 25.4.2018, 07:35

1. Venom

Tom Hardy jako novinář Eddie Brock, do jehož těla se dostane mimozemský parazit. A společně vytvoří Venoma. První trailer na roky očekávaný snímek vypadá výtečně:

2. Solo

Netradičně nikoliv o Vánocích, ale na jaře se dočkáme mezičlánku dělícího premiéry nových epizod Hvězdných válek. V roce 2018 nás čeká příběh z mládí Hana Solo a poslední z uvedených upoutávek nás přesvědčila, že to bude stát za koupi lístku.

3. Deadpool 2

Sprostší, akčnější, prostě lepší - taková podle nás bude dvojka veleúspěšného Deadpoola. A když ne, tak co. Zadek Ryana Reynoldse v červeném latexu vypadá prostě skvěle.

4. Meg: Monstrum z hlubin

Letos se s filmy o přerostlých zvířatech s vražednými choutkami roztrhl pytel. Pokud máte rádi Čelisti nebo se chystáte k moři, dejte si Mega s Jasonem Stathamem v hlavní roli. O čem to bude?

5. Future World

Vypadá to trochu jako Mad Max, ale zřejmě to bude brutálnější. Milla Jovovich, James Franco, Lucy Liu, Method Man, Snoop Dogg a mnoho dalších zvučných jmen v postapokalyptické řežbě? Ano, prosím.

A tady 10 nenápadných vizuálních triků hollywoodských filmařů, skrze které si pohrávají s vaší myslí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články