Nově příchozí imigranti mají možnost si v ČR založit účet Sorošžiro s vysokým zhodnocením, vlastenci zuří – G.cz
Vyhledávání

Nově příchozí imigranti mají možnost si v ČR založit účet Sorošžiro s vysokým zhodnocením, vlastenci zuří

Kebabová svatba + DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Čeští vlastenci mají další důvod k zuření a nadávání na sociálních sítích. Všem nově příchozím imigrantům do České republiky totiž bude od března 2018 umožněno si založit transakční účet Sorošžiro, který je dotovaný maďarským miliardářem Georgem Sorosem.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 8.2.2018, 14:58

Sorošžiro využilo všech 12 migrantů

Sorošžiro se stalo hitem mezi uprchlíky a dokonce překonalo všechny výhodné úvěry od konkurenčních bankovních institucí na našem území. „Buřinka“ i „Liška“ se můžou jít takzvaně klouzat. Sorošžiro totiž přiměje všech 12 ekonomických imigrantů, kteří se momentálně nacházejí na našem území, aby si založili speciální bankovní účet, který je určený pro uprchlíky. Poskytuje totiž spoustu výhod, které by Češi pravděpodobně nevyužili. Jednou z výhod, které tento účet s sebou přináší, je pojištění proti spadnutí kebabu zdarma, což tedy v praxi znamená, že jakmile migrantovi na zem spadne kebab nebo durum a snědl z něj méně než polovinu, tak má právo na to, aby mu banka proplatila nový kebab v plné výši.

Dle imigrantů je o Sorošžiro neskutečný zájem, protože se na jejich účtu zhodnocují peníze samy. Pokaždé, když imigrantovi na účet přijde tučná podpora z fondů EU, tak ji Soros zdvojnásobí. Při založení účtu navíc každý imigrant obdrží luxusní koberec na modlení a burku ve vzoru české vlajky.

Sorošžiro přináší jen samé výhody

Součástí Sorošžira je i věrnostní halal iBod program, který vás nutí placením kartou sbírat body. V případě, že nasbíráte dostatečný počet bodíků, tak můžete získat kapesní korán, kompletní kebab kit sadu nebo slabikář s arabskými číslicemi. V rámci tohoto věrnostního programu je z každé platby odečtena 1 Kč, která je odeslána na výstavbu mešit v Evropě.

Vlastenečtí Češi samozřejmě některý výhody Sorošžira uprchlíkům závidí, avšak při zakládání tohoto účtu by měli podobné dilema jako Židé u vepřového masa zdarma.

A zde je 6 pádných důvodů, proč chodit s uprchlíkem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články