6 pádných důvodů, proč chodit s uprchlíkem – G.cz
Vyhledávání

6 pádných důvodů, proč chodit s uprchlíkem

Kebabová svatba + DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Lidé v Česku jsou vůči uprchlíkům a ekonomickým migrantům často velice skeptičtí. Většinou se totiž jedná o lidi tmavé pleti, kteří neznají jazyk, nemají kontakty ani peníze, a přesto se dokážou na trhu práce lépe uplatnit než slušní Češi. Když se hluboce zamyslíme, tak mít za partnera pracovitého uprchlíka se vyplatí. Proto vám přinášíme 5 důvodů, proč chodit s uprchlíkem. Platí primárně pro ženy.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 31.3.2019, 16:49

1) Kulturně vás obohatí a poznáte nové zvyky a tradice

Konečně se dozvíte z první ruky, jak je to vlastně s tím právem šaría a konečně se dozvíte, v čem vlastně spočívá podstata islámu. Interpretace islámu ve videích Tomia Okamury je totiž podobná jako kdyby absolvent zvláštní školy přednášel na Oxfordu, takže se zkrátka nedozvíte nic relevantního. Nakonec si uvědomíte, že všechny náboženství fungují takřka na stejném principu, a že radikální věřící se objevují i v křesťanství.

2) Má pravděpodobně větší penis než slušný Čech

V případě, že sbalíte uprchlíka z některé z afrických zemí, tak je velice pravděpodobné, že bude mít větší penis, než kdybyste si vybrala Čecha. Průměrná velikost penisu například v Kongu, Ghaně nebo Kamerunu je totiž až o 4 centimetry větší než u průměrného Evropana, což naše ženy jistě ocení. Vzhledem k lepší a pestřejší stravě a pravidelnějšímu pohybu bude mít průměrný uprchlík lepší sexuální výdrž než jeho evropský protějšek.

3) Máte šanci zplodit nového Feriho nebo Korantenga

Když si se svým exotickým uprchlíkem budete rozumět, je dost možné, že budete uvažovat i o společném potomkovi. Rozdílné geny dopomohou k tomu, že zplodíte s velkou pravděpodobností nadprůměrně nadaného jedince, který bude chytřejší a schopnější než ostatní. Časem vám dokonce může vylepšit rozpočet. Vezměte si například takového Dominika Feriho nebo Reye Korantenga, kteří vydělávají hromady peněz. A když nebude nadaný, tak to bude alespoň roztomilý mulat, což je sen každé matky.

4) Neomezený přísun skvělého jídla zdarma

V případě, že se seznámíte s nějakým uprchlíkem nebo ekonomickým migrantem, tak je s velkou pravděpodobností téměř jisté, že si tu otevře buď on nebo jeho příbuzný restauraci nebo rychlé občerstvení. Indickou restauraci, kebab nebo bistro s arabskou kuchyní. Kromě exotického partnera si tak můžete pravidelně vychutnávat falafel, durum, hummus a další pochutiny, které si jistě zamilujete.

5) Můžete se všem chlubit, že je to Španěl nebo Ital

Jestliže máte xenofobního fotra, tak na prvním rodinném obědě stačí říct, že váš nastávající je Španěl nebo Ital. Nikdo stejně nic nepozná. Stačí, když otce nazve seňorem a na špagety si nedá kečup a eidam.

6) Dostane údajně štědré příspěvky od EU

Jestli je pravda to, co šíří slušní Češi a dezinformační weby skrz sociální sítě, tak si průměrný uprchlík přijde na slušné peníze. Dle proruských odhadů to je přes 20 tisíc měsíčně, což je skvělý základ úspěšného vztahu. Když k tomu připočtete práci v kebabu a pašování kolegů, tak se s uprchlíkem budete mít rozhodně dobře.

A zde je doner kebab aneb nejoblíbenější imigrant v Evropě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články