Nová služba si získává zástupy zákazníků. Hodinový potomek vychází z modelu hodinového manžela – G.cz
Vyhledávání

Nová služba si získává zástupy zákazníků. Hodinový potomek vychází z modelu hodinového manžela

Hodinový potomek se stává hitem jako kdysi v dobách své největší slávy hodinový manžel.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 13.4.2018, 15:09

Model služby hodinový potomek se od hodinového manžela příliš neliší. Jen cílí na jinou skupinu.

Zatímco hodinového manžela si najímají paničky či neschopní muži na drobné řemeslné práce, hodinový potomek tu je hlavně pro bezdětné páry, aby si vyzkoušely, jaké je to mít dítě. Rovněž si hodinového potomka najímají již starší lidé, aby s láskou zavzpomínali, jaké to bylo, když jejich děti byly ještě malé.

V počátcích této služby došlo k několika nedorozumění, které vyplývaly z milného výkladu samotného názvu. Agentura hodinového potomka vám domů nepošle malé dítě. Pošle vám vyškoleného dospělého pracovníka, který bude u vás doma dítě suplovat. Na tuto skutečnost siz počátku oficiálně stěžoval mluvčí svazu českých pedofilů, kterému volali rozrušení členové svazu, že si objednali dítě, a místo toho jim přijel dospělý chlap.

Po vlažných začátcích již nyní jede služba na plné obrátky a hodinového potomka si můžete nechat domů zaslat téměř po celém území naší republiky.

Jelikož se jedná o franšízu, jsou všechny služby hodinového potomka sjednoceny. Můžete se podívat na nabídku služeb.

Hodinový potomek – nabízené služby:

- Vyškolený pracovník k vám přijede, když budete zrovna spát, aby vás vzbudil. V nabídce máme buď hladového pracovníka, nebo pracovníka, který se bojí bubáka pod postelí, takže bude brečet. Za příplatek k vám přijede pracovník pomočený a pokálený.

- Po příjezdu si vyškolený pracovník vleze k vám do postele do úhlopříčky, aby zabral co nejvíc místa. Bude vás kopat, bude slintat, a pokud projevíte zájem, je schopen vás skopnout z postele.

- Naši pracovníci prošli náročným výcvikem a školením. Každý z našich pracovníků zná více než tisíc otázek, na které zaručeně neznáte odpověď a na které se bude ptát pořád dokola, dokud vám z toho nejebne. Až vám z toho jebne, bude se ptát dál.

- Pro milovníky venkovních aktivit máme speciálního pracovníka s názvem „Postrach“. Postrach je ideálním řešením například na dětské hřiště, kde žere písek, bere hračky cizím dětem nebo je rovnou kouše či mlátí.

- Vyškolený pracovník si řekne, co mu máte uvařit a pak to nebude jíst, protože chce něco jiného.

- Pro náročné zákazníky nabízíme verzi Deluxe. To znamená, že vyškolený pracovník bude nemocný, poblije vám postel, ale místo léčení a ležení v posteli bude pobíhat nahatý po bytě a dělat virvál, dokud se znova nepoblije.

Pro naše věrné zákazníky nabízíme rozšířenou verzi Deluxe ultra. Tedy nemocného vyškoleného pracovníka, který se uzdraví za půl dne, ale celý týden bude mít lehce zvýšenou teplotu, takže nemůže do školky ani ven a bude se doma nudit a neustále vás s něčím vysírat.

- Pamatujeme i na cestovatele. Náš vyškolený pracovník je připraven na dlouhou cestu autem. Během umisťování do autosedačky se bude vztekat a rozepínat si neustále pás. Před každou jízdou vypije náš pracovník deset litrů vody, abyste museli každých deset minut stavět na čůrání. Samozřejmostí je každé půl minuty dotaz: „Už tam budeme?“

- Naši pracovníci jsou vyškoleni rovněž v kazišukství. Pokud se se svým partnerem budete chystat na sex, vyškolený pracovník začne brečet a bude chtít být u vás v posteli. V tomto ohledu jsme špičkou v oboru.

- Pokud si objednáte našeho hodinového potomka, nikdy nikam nepřijdete v čas, jinak okamžitě vracíme peníze. Ještě se nám to ale nestalo.

- Náš vyškolený pracovník nelze obléknout. Pokud se vám to podaří, sám se ihned svlékne.

- Pro ty nejnáročnější máme připravenou verzi Satan. Verze Satan vám doma rozbije drahou elektroniku, ztratí to, co nejde rozbít, vydělá se doprostřed pokojíčku na zem a vytopí koupelnu.

- Všichni pracovníci agentury Hodinový potomek pravidelně užívají kokain, takže je nelze uspat.

Připravujeme rovněž službu Hodinová manželka:

- Hodinová manželka vás seřve, protože jste nechali na zemi špinavou ponožku.

- Vyškolená pracovnice s vámi nebude mít sex, protože ji bolí hlava.

- Hodinová manželka vám zavede večerku, a pokud ji překročíte, nebude vám vařit.

- Vyškolená pracovnice si zajde ke kadeřníkovi za dva tisíce (nutno zaplatit), který jí zkrátí ofinu o půl milimetru, a když jí nepochválíte nový účes, bude brečet a potom bude dvě hodiny volat hodinové tchyni, které si bude stěžovat, že jste debil.

Službu Hodinová manželka nabízíme od ledna 2019.

A tady máte šest tipů, jak zabránit tomu, aby váš potomek masturboval.

Podobné články

Doporučujeme

Další články