Nespokojený zaměstnanec firmy Apple prozradil světu, na co se můžou těšit. V plánu je revoluční iOS a 3 verze iPhone

Obrázek uživatele Martin Miko
11.9.2017, 16:09

Za skandální únik informací o nově příchozích produktech a funkcích, na kterých pracovala firma Apple, může s velkou pravděpodobností jeden z nespokojených zaměstnanců této firmy. Oficiální konference se má konat v úterý 12. září v 19 hodin SEČ v kalifornském městě Cupertino. Díky únikům však již nyní víme, na co všechno se můžeme těšit. A čeká nás toho opravdu spoustu.

Fanoušci se těší na nové přístroje, ale i na operační systém

Kromě úniku testovací verze operačního systému iOS 11 Golden Master se již nyní ví, že Apple má v plánu oficiálně veřejnosti představit tři smartphony – iPhone 7s, 7s Plus a iPhone 8, dále pak hodinky Apple Watch 3 a novou Apple TV 4k. Kromě toho dojde i k redesignu bezdrátových sluchátek AirPods. Sluchátka budou nyní disponovat indikátorem nabíjení na pouzdře, díky čemuž budete okamžitě vědět momentální stav nabití sluchátek bez otvírání pouzdra.

Pro věrné fanoušky Applu bude nejzajímavější především nový operační systém iOS 11, který poskytne například spoustu zajímavých tapet, mezi kterými se objeví i ty, které známe ze starých operačních systémů. Těšit se můžeme i na upgrade módu Portrét, který díky dvěma kamerám dokáže upravit hloubku fotografie. Nyní funkce Portrét dostane světelné nasvícení bleskem. Co se týče typu osvětlení, tak verze iOS 11 bude disponovat několika typy osvětlení – Scénické světlo, Studiové světlo, Scénické světlo Mono, Obrysové Light a Přírodní světlo. iPhone 8 bude rovněž nahrávat video ve 4K při 60 fps.

Rozlučte se s Touch ID, je tu Face ID

Všechny nové přístroje, které budou v úterý představeny, se mohou těšit nové funkci s názvem True Tone Display, která bude vyvažovat bílou barvu a sílu bílého světla, díky čemuž bychom měli na displej lépe vidět a mít vždy ten nejlepší obraz. Nové mobilní telefony budou zahrnovat i nové senzory, avšak prozatím se neví, k čemu budou sloužit.

V rámci iMessage se v aplikaci objeví i nový 3D animovaní zvířecí emoji, které by se měly tvářit a pohybovat na základě vašich obličejových výrazů. Spolu s těmito funkcemi se Apple rozhodl zaměřit se více na obličej uživatele. Po Touch ID totiž přichází Face ID, díky čemuž na základě vašeho obličeje budete moct odemknout váš mobilní telefon. Dle uniklých informací si nový operační systém důkladně oskenuje váš obličej a poté ho automaticky uloží do bezpečnostního software mobilního telefonu.

Nezapomeňte v úterý od 19 hodin sledovat přímý přenos na internetu.

A zde je 7 kultovních ruských videoher.


Komentáře