Není hajzl jako hajzl. 9 příkladů, jak to v Praze vypadá na pánských a dámských WC – G.cz
Vyhledávání

Není hajzl jako hajzl. 9 příkladů, jak to v Praze vypadá na pánských a dámských WC

Muž a žena se liší v zásadních věcech - například v designu a v používání jejich wc.

Motta-Gur
Motta-Gur 25.7.2014, 19:14

1. Music Club James Dean

pisoáry v James Dean Klub a restaurace James Dean, Dlouhá ulice, kousek od Staromáku. Iluze padesátých let.  Pin-up servírky v těsných oblečkách, koženkové sedačky, barevný bakelit, chrom a blýskavý forbes. Největší bomba jsou ale záchody.  

2. Masarykovo nádraží

Masarykovo nádraží Dámské záchody. Kdyby tam šla vaše holka, rok byste na ní samou hrůzou nesáhli.   Masarykovo nádraží Kde jsou tady umyvadla? Třetí popelnice vpravo, okres smetiště. Kultura národa se pozná podle čistoty záchodků. Tohle spatří cizinci, když dorazí na Masaryčku. Naštěstí sem jezdí jen regionální vlaky. Hlavně, že se to jmenuje po Masarykovi. Ten asi se asi pomočí v hrobě pýchou!    

3. OC Palladium

pisoáry Palladium Bílek druhý zleva, Brezina doprostřed, Klaus vpravo. Ale to je docela vtipné? Co docela, to je vtipné. Muži ironii ale unesou. Jen nevíme, jak by se tvářily ženy, kdyby na jejich toaletě byli muži smějící se velikostem ženských prsou. Palladium - automat na vložky a žvýkačky (obojí 20 kč) Zatímco chlapi si vybírají ze šprcek a žvýkaček. Ženy to mají o žvýkačkách a vložkách.    

4. Gay bar Q-Café

Q-Café výbava pro dámy a pány Standardní výbava jak na pánských, tak na dámských. Bez rozdílu. Vyčistit zuby, vypláchnout, opláchnout, pročistit a spát!   Q-Café Rozkošné lesby panenky stojící bok po boku vás vítají na dámských. Bar pro homosexuály, který naleznete v Opatovické ulici u Národní třídy. Lidsky nejpřívětivější české záchody. Výbava je ohromná. Jak na pánských, tak dámských toaletách naleznete indulonu, kartáček na zuby, vatičky do uší, mokré kapesníčky... A pokud se vám podaří dobře hledat, naleznete i tajnou skrýš s prezervativy zdarma. LGBT komunita prostě myslí na všechno.  

5. The SushiBar

TheSushiBar - vše, co se může hodit Ručníčky jsou rozhodně příjemnější, než fukar, který vám ponechá ty ruce napůl stejně mokré. V sushi baru se vám postarají o uši a rozmazanou řasenku, pokud jste si dala příliš wasabi.   TheSushiBar - záchod, který vás omyje a vysuší Multifunkční toaleta, která se stane vašim nejbližším přítelem. Klidná japonská restaurace rudé barvy hned vedle tramvajové zastávky Újezd. Sushibary jsou skoro všude v Praze stejné. Liší se místností, kde se zpracované ryby pouštějí zpátky do vody. Tady ale narazíte na plně automatizovaný záchod. Nemusíte se namáhat, pracuje za vás. Vy jen tlačte čudlíky a taky sebe. Pročistí vás, vypláchne zvenčí, zevnitř a ještě si k tomu můžete pustit hudbu! A také navoní. Tedy vaši řiť.  

6. Hospoda Lokál v Dlouhé 

dámské Lokál Dámské toalety: ženy se vzrušují pohledem na Zagorku, Špinarku, svalnatce a umolousané, údajně rozkošné dítě.   DSC_5562_2 Pánské záchody: kozy, zadky, auta, kozy, motorky, válka, kozy, hokej, kozy - esence mužského světa, vše v příjemném retro stylu. Lokál spadá pod síť Ambiente a zdá se, že na co Tomáš Karpíšek sáhne, to se mu povede. Takhle dobře jsme se na záchodcích ještě necítili. Žádný přebujelý design, ale klasická česká masturbační realita, kterou prožívali naši rodiče v sedmdesátých letech. Dobrý tip, kam vzít tátu, aby mohl vzpomínat, jak to bylo za starých časů všechno lepší.  

7. Restaurace Bredovský dvůr

dvur Muži berou čůrání jako hraní. Máme to rádi. Můžeme mířit na obrys mouchy, strkat kuličku do branky nebo jako tady stříkat na sklo, což je paráda.   dvur2 A protože moč nevoní, dávají nám tam hodné paní uklízečky různá vonítka, co se pod náporem naší moči rozpouštějí, nebo třeba nakrájené citrusy. To ženy nemají. Ty močí o samotě, smutné, zavřené v kabinkách. A co je ta pěna? To je moč, voňavá moč, milé dámy. Bredovský dvůr v ulici Politických vězňů je velká pivnice. Na pánských záchodcích to musí odsejpat! Takže žádné kabinky, ale pěkné skleněné korýtko - a jede se, jeden pán na močení za druhým.  

8. Fusion Hotel, Panská ulice

fusion Pod UV světlem voňavé kostky krásně pableskují. Muži, když chtějí na malou, většinou vyhledávají velké hotely, kde je anonymní prostředí. Jeden takový je hotel Fusion nedaleko Václaváku. Příjemné designové prostředí leze i na wc. Malby na stěně, intimní přítmí - prostě luxus. A nahoře na recepci desítky studentek na výletě. Takže nejdříve pokoukat a pak dolů po schodech na záchod.  

9. ROH

roh Vlny a kruhy, autor neznámý. 2014, Pivo a močovina na zdi. Cena: 56 tisíc Kč. Zásadní výhoda mužů - můžou kdekoliv. Ženy bohužel ne.    

Bonus

Vyčůrat se do motoru letadla je snem každého malého kluka. Pokud jste vyšší, donutí vás si kleknout a zkuste se strefit. Vejce vám domů přítelkyně asi nepořídí a jelikož jsme nemohli najít odpadní kanálek, ten smrad by vám neodpustila. Pokud se půjdete vymočit do motorky, za to vám pokutu nikdo nedá. Více originálních pisoárů naleznete na výstavě v OC Arkády na Pankráci. pro letecké inženýry Piss Jet, u kterého můžete jen doufat, že vás neodfoukne či nevcucne.   vyprázdnění natvrdo Vyprázdnění natvrdo.  
čůrání za jízdy
 
A ještě jeden malý zajímavý bonus, spíše téma k stolu. Když jde muž na toaletu, probíhá to následovně: otevře dveře, usměje se na spolumočící, rozepne poklopec, vyndá, čůrá, klepe, zapne poklopec, někdy i umyje ruce, osuší a odchází. Čas strávený na wc: 2 minuty maximálně. Je-li tam muž déle, tak prostě je na velké. A protože platí, že podle sebe soudím tebe, myslí si muži, že když je žena na wc déle než 2 minuty, tak prostě sedí na míse, protože má zácpu, nebo průjem. A ona přitom  telefonuje, maluje se, povídá si, prostě zdržuje. Schválně si někdy všimněte, když je žena dlouho na wc a pak kráčí restaurací, jak na ni muži podezíravě, ale chápavě hledí. Jojo, zažívací problémy máme všichni.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články