(Ne)nechte ho mluvit! 5 hostů, které na své demonstraci nechcete a 1 disident, který si pozvání naopak zaslouží – G.cz
Vyhledávání

(Ne)nechte ho mluvit! 5 hostů, které na své demonstraci nechcete a 1 disident, který si pozvání naopak zaslouží

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Vybrat správné řečníky na demonstrace je skutečné umění. Musí to být někdo, kdo zvládá mluvit k lidem, má co říct a zároveň by jeho přítomnost neměla způsobovat příliš negativní vášně. To se taky může celá akce ve výsledku obrátit proti vám. Pokud plánujete v nejbližší době uspořádat protivládní demonstraci, určitě nikomu nebude vadit, když následujících 5 osobností nepozvete.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 25.6.2019, 11:18

1. Dagmar Havlová

Bývalá druhá první dáma našeho státu je sice celkem milá paní a poměrně obstojná herečka (viz její role v Upírovi z Feratu), ale na demonstrace bychom ji raději nezvali z vícero důvodů. Už jen proto, že náklady na její vystoupení by nepokryl ani váš transparentní účet. A to jsme ještě nezapočítali poplatek za užití jména „Havel“. No nic, jdeme vyplnit fakturu.

2. Tomáš Klus

Tomáš Klus, to je takový horší Jarek Nohavica pro lepší lidi. Král dvouakordových písniček o lásce a sluníčku sice není takový politický agitátor jako Richard „generátor náhodných veršů“ Krajčo, ale jeho naivní myšlenky o tom, že bychom se měli „mít rádi a bojovat proti zlu“ jsou plošší než hloubka postav z Rychle a zběsile. Jestli ho chcete mermomocí pozvat, odpojte mu aspoň mikrofon.

3. Erik Tabery

Novinář a samozvaná reinkarnace Karla Čapka je sice dobrým šéfredaktorem kdysi objektivního týdeníku, ale jeho účast na jakékoliv protivládní demonstraci vyvolá nepříjemnou pachuť v ústech, kdy se zbytku republiky pošle jediný signál, a sice, že je to opět jen Praha vs. všichni ostatní.

4. Miroslav Kalousek

Bývalý předseda lidovců a TOP 09 je sice poměrně zábavným politikem s obrovskou zásobou vtipných hlášek, ale jak chcete lidem tvrdit, že současné demonstrace nejsou politickou agitkou opozice, když si pozvete faktického lídra protibabišovského disentu? To je, jako když začnete držet dietu a k obědu si dáte hranolky, protože je to vlastně zelenina. Tak tak, lžete si do kapsy.

5. George Soros

Muže, který řídí všechno – od amerického prezidenta po opožděné příjezdy vlaků ČD – na demonstrace zvát nemusíte. Protože on na nich je přítomen. Je v každém demonstrantovi, který se nechal zlákat na mrzký peníz. Alobalové čepice na hlavu!

A nyní jeden člověk, kterého byste na demonstraci zcela určitě pozvat měli!

1. Petr Cibulka

Několikanásobný disident, předseda strany z nejdelším názvem na světě a bývalý nejlepší kamarád a úhlavní nepřítel Václava Havla v jednom si podle nás alespoň malý proslov před demonstranty zaslouží. A kdyby byl tak hodný a mohl rovnou pomocí svého siderického informačního kyvadla oddělit ruské fízly od slušných lidí, tak bychom se také nezlobili.

A tady si přečtete, kterých 7 nejotravnějších pozérů potkáte na každé demonstraci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články