fb pixel Nemůžete najít vhodného partnera? Ožeňte se sami se sebou – G.cz
Vyhledávání

Nemůžete najít vhodného partnera? Ožeňte se sami se sebou

Najít ideální protějšek, se kterým strávíme zbytek života, se mnoha lidem nikdy nepovede. Jestliže vás už hledání vhodného partnera či partnerky unavuje, můžete si ušetřit trápení a využít nového trendu jménem sologamie. Kouzlo tohoto trendu spočívá v tom, že si můžete vzít za muže či ženu sami sebe. No neberte to.

Jan Palička
Jan Palička 4.2.2018, 09:00

Snad každý zažil někdy v průběhu života zklamání ve vztahu. Partner, který se ze začátku jevil jako bezchybný, se ukázal být zcela nevhodným a bylo potřeba opět se pustit do hledání někoho nového, s kým budete chtít trávit svůj čas. Nenašli jste nikoho, kdo by odpovídal vašim představám? Nevadí.

Nový trend populární v USA a Kanadě je spásou pro všechny osamělé lidi, kteří si přijdou pro každého moc dobří. Takzvaná sologamie jim umožňuje vzít si za manžela či manželku sama sebe a prožít tak šťastný svazek s tím nejlepším člověkem pod sluncem.

Sologamie je jakýmsi vyústěním toho, že čím dál více mladých lidí dává přednost tomu, že dobrovolně zůstávají single, neprojevují přílišný zájem o sex a nejlépe jim je o samotě. V New Yorku nebo Torontu tito sologamisté dokonce pořádají parodie na svatební obřad, kde sami sobě řeknou ve svatebních šatech či obleku své ano a pak žijí šťastně až do smrti.

Sologamie je výhodná i pro svatební salony a fotografy, jelikož sologamisté se na svých svatbách nenechávají ošidit a vyžadují stejný servis jako na klasické svatbě dvou lidí. Existuje několik webů, které nabízí služby přesně na míru sologamistům.

Kdyby sologamie dorazila do Česka, jistě by našla své zastánce i v našich končinách. V případě, že by prezidenta Miloše Zemana opustila první dáma Ivana, jistě by vzal se sologamistickou svatbou zavděk a konečně by si vzal jediného člověka, kterého opravdu miluje, tedy sám sebe.

A TADY si přečtěte 6 věcí, které mají ženy na nás mužích rády.

Podobné články

Doporučujeme

Další články