Nemůžete najít vhodného partnera? Ožeňte se sami se sebou

Obrázek uživatele Jan Palička
04.02.2018, 09:00

Najít ideální protějšek, se kterým strávíme zbytek života, se mnoha lidem nikdy nepovede. Jestliže vás už hledání vhodného partnera či partnerky unavuje, můžete si ušetřit trápení a využít nového trendu jménem sologamie. Kouzlo tohoto trendu spočívá v tom, že si můžete vzít za muže či ženu sami sebe. No neberte to.

Snad každý zažil někdy v průběhu života zklamání ve vztahu. Partner, který se ze začátku jevil jako bezchybný, se ukázal být zcela nevhodným a bylo potřeba opět se pustit do hledání někoho nového, s kým budete chtít trávit svůj čas. Nenašli jste nikoho, kdo by odpovídal vašim představám? Nevadí.

Nový trend populární v USA a Kanadě je spásou pro všechny osamělé lidi, kteří si přijdou pro každého moc dobří. Takzvaná sologamie jim umožňuje vzít si za manžela či manželku sama sebe a prožít tak šťastný svazek s tím nejlepším člověkem pod sluncem.

Sologamie je jakýmsi vyústěním toho, že čím dál více mladých lidí dává přednost tomu, že dobrovolně zůstávají single, neprojevují přílišný zájem o sex a nejlépe jim je o samotě. V New Yorku nebo Torontu tito sologamisté dokonce pořádají parodie na svatební obřad, kde sami sobě řeknou ve svatebních šatech či obleku své ano a pak žijí šťastně až do smrti.

Sologamie je výhodná i pro svatební salony a fotografy, jelikož sologamisté se na svých svatbách nenechávají ošidit a vyžadují stejný servis jako na klasické svatbě dvou lidí. Existuje několik webů, které nabízí služby přesně na míru sologamistům.

Kdyby sologamie dorazila do Česka, jistě by našla své zastánce i v našich končinách. V případě, že by prezidenta Miloše Zemana opustila první dáma Ivana, jistě by vzal se sologamistickou svatbou zavděk a konečně by si vzal jediného člověka, kterého opravdu miluje, tedy sám sebe.

A TADY si přečtěte 6 věcí, které mají ženy na nás mužích rády.


Komentáře

Doporučeno pro vás