6 věcí, které na nás mužích mají ženy rády

Obrázek uživatele Dominik Landsman
18.6.2018, 08:06

Občas je potřeba si to shrnout a uvědomit si, že můžeme být sami se sebou spokojeni.

Věčný mužský hon za tím, být pro ženy naprosto dokonalý, je zcela zbytečný. Ženy na nás mají rády přednosti, kterými již dávno oplýváme. Pamatujte, že není třeba se měnit. My už jsme všichni dokonalí. Co na nás tedy ženy milují?

1. Pivní pupek

K tomu můžeme přihodit ještě nadváhu. Ženy zbožňují naše milany. Nateklá břicha bychom si měli hýčkat, a ne se trápit v posilovnách a honit se za vidinou nabušené postavy.

Sice nemůžu mluvit za ženy, ale jsem přesvědčen, že pivní pupky ženy přímo rajcují. Jak vás žena obejme a za vašimi zády není schopná ruce spojit, úplně ji to rozparádí.

Navíc velké břicho každé ženě navodí pocit těhotenství, takže se jí rozbouří hormony a okamžitě touží po jediném. Mít rovněž takové hezké těhotenské břicho.

2. Krkání při jídle

A nemusí to být jen při jídle. Například krkání při sledování fotbalu u televize, zatímco máte jednu ruku zastrčenou do tepláků a ve druhé lahváče. To je znamení spokojenosti. Ženy mají rády spokojené muže. Je to ostatně jejich vizitka. Čím víc krkáte, tím více jste spokojený a tím více je spokojená žena. Krkejte dál.

3. Smradlavé nohy

Smrdí vám nohy? To je dobře. To je pach opravdového chlapa. Celá ta věc s láskou a chtíčem je hlavně o chemii a o feromonech. Čím intenzivnější feromony, tím lépe. Je potřeba svou vůní přebít ostatní muže. Jestliže vaše feromony z chodidel leptají plastová okna, jste nadsamec. Ženy toto dokážou ocenit.

4. Předčasná ejakulace

Ten problém s předčasnou ejakulací je jen ve vašich hlavách. To totiž žádný problém není. Naopak tím ženě vlastně složíte pochvalu, že vás tak vzrušuje, že se uděláte ještě před tím, než si stihnete sundat trenky. Předčasná ejakulace je vaše jasná výhra. Žena je potom spokojená. Ženy mají předčasnou ejakulaci rády.

5. Poházené špinavé prádlo po zemi

Ženy bývají podrážděné, pokud naše špinavé prádlo musejí sbírat ze země. Neodpustí si přitom průpovídky typu, že nejsou naše služky a že špinavé prádlo patří do koše na špinavé prádlo.

Ale to je jenom taková habaďůra. Ony naše špinavé prádlo zbožňují. Ony k němu čichají. Inhalují naše feromony. Stejně tak, když se nikdo nedívá, tak naše špinavé prádlo vytahují z koše na prádlo a omotávají si ho kolem obličeje.

6. Když přijdeme nad ránem úplně na šrot

Je to sen každé ženy, aby její partner přišel (doplazil se) z hospody ve tři ráno s poblitým trikem a možná i s nadělánem v kalhotách. Potom je nám celý další den blbě a ony se o nás můžou starat. Jsou to od přírody opatrovatelky. Žena je nejšťastnější, když může pečovat o svého ožralého a poblitého muže. Tak to prostě je. Věřte, že nemá cenu se měnit. Už teď jste pro ženy dokonalí.

A tady máte 13 obyčejných věcí, které ženy v sexu prostě chtějí.


Komentáře