fb pixel Nejslavnější český barber Laky Royal: Jágra jsem třikrát odmítl, na mobil mi píše Escobarův syn – G.cz
Vyhledávání

Nejslavnější český barber Laky Royal: Jágra jsem třikrát odmítl, na mobil mi píše Escobarův syn

Zdroj: G.cz/(NE)BLÁZNI

Je hvězdou mezi českými holiči, zároveň naprosto střeleným cvokem, a tak bylo otázkou času, kdy se Laky Royal objeví mezi hosty talk show (NE)BLÁZNI. "Na Silvestra budu tátou," přivítal ve svém salónu moderátora Tomáše Poláčka, a pak rozjel vyprávění ve velkém stylu.

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 8.9.2020, 08:46

Dnes jedenatřicetiletý Laky Royal vyrostl v opavském dětském domově, bral drogy, podléhal hazardu, ale zároveň má obrovskou vůli, charisma a nápady, což mu pokaždé pomohlo přežít.

"Někdo umí jen perfektně stříhat, ale já to umím i perfektně s lidma," hledá vysvětlení své popularity. "Kdo přijde, s tím pokecám, namotivuju ho; když chce, tak třeba poradím, jak zvládnout rande, dodám mu potřebný koule. Když mi tady nějaký kluk řekne, že hraje bedny, tak mu vysvětlím, že se na to musí vykašlat ze dne na den jako já a vyrazit jiným směrem. Vymlátit si ty kraviny z hlavy a začít s nějakým sportem například; já si takhle zkusil zápas v MMA..."

V rozhovoru vypráví i o svých slavných klientech: "Rytmusovi jsem křtil desku, ale ještě nervóznější jsem byl při prvním setkání s Jaromírem Jágrem. Neměl jsem tenkrát svůj salón a domů se mi ho zvát nechtělo, prostředí to nebylo nic moc, například ve skříni chyběl šuplík, třikrát jsem Jardu odmítl, ale nakonec jsem ho tam přeci jen vzal, dvacet minut stříhal, hodinu jsem jen tak kecali a od té doby jsme si blízcí."

Podívejte se na celý rozhovor

Když vypukla pandemie koronaviru, hyperaktivní Laky Royal začal malovat třpytivé portréty slavných osobností. Za půl roku jich zvládl šedesát, visí mu po celém salónu, a to dodalo jinak příjemnému klubovému prostředí poměrně exotickou atmosféru. Na jednom z obrazů je například kolumbijský narkobaron Pablo Escobar. "Sice dělal průsery, ale podle mě to byl zároveň frajer," analyzuje Laky Royal. "Jsem moc rád, že si mých obrazů všiml jeho syn, začal je lajkovat, a už mi dokonce i napsal."

Podobných historek má extrovertní holič desítky, ale teď je evidentně plný své nové životní situace - v lednu se na Instagramu seznámil s účastnicí letošní Miss Natálií Kočendovou. Začali spolu chodit a Natálie hned na jaře otěhotněla. Ve finále soutěže skončila třetí. "To je moje chyba," uznává Laky Royal, "kdyby nebyla těhotná, rozhodně vyhraje."

Přežil seznámení s Natálčinými rodiči, kteří se jeho divoké minulosti ani kérek v obličeji nelekli, vztahu požehnali a na dítě se těší.

"Pohlaví zatím nevíme, to zjistíme až na mé dvaatřicáté narozeniny v říjnu," říká snědý Laky Royal: "Mohla by to být holčička s očima modrýma po mamince a s pěknou pletí po mně!"

Jak změní rodinný život jeho plány? Odejde ve čtyřiceti letech do výslužby a bude se po zbytek života opalovat na pláži?

O tom všem hovoří barber Laky Royal v novém díle (NE)BLÁZNI.

Podobné články

Doporučujeme

Další články