fb pixel Těžký týden herce Josefa Trojana: Jednu chybu si vyčítám, říká upřímně v (NE)BLÁZNI – G.cz
Vyhledávání

Těžký týden herce Josefa Trojana: Jednu chybu si vyčítám, říká upřímně v (NE)BLÁZNI

Zdroj: G.cz/(NE)BLÁZNI

V přelomové chvíli svého života dorazil do pořadu (NE)BLÁZNI moderátora Tomáše Poláčka devatenáctiletý Josef Trojan, druhý ze čtyř synů Ivana a Kláry Trojanových a podle všeho vycházející hvězda českého filmu.

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 24.8.2020, 14:35

Do kin vstoupil vynikající film Šarlatán, ve kterém hraje spolu se svým otcem hlavní roli a podle většiny recenzentů kongeniálně, snad dokonce přesvědčivěji než táta Ivan. Sklízí tedy první velké ovace, i když na druhou stranu pořád ještě zůstává tím klukem, který nadšeně jezdívá na každoroční letní tábor a pravidelně chodí fandit fotbalové Bohemce, aniž by ho na stadionu ostatní fanoušci jakkoli otravovali (tuto neděli přímo na hlavní tribuně oslavoval drtivé vítězství Bohemky nad Mladou Boleslaví).
Zásadní životní změnou je zájem bulváru, který se Josefu Trojanovi a jeho vzájemným sympatiím s moderátorkou a zpěvačkou Emmou Smetanou věnuje od premiéry Šarlatána den co den.

Rozhovor Tomáše Poláčka s Josefem Trojanem

"Občas se tomu směju, občas jsem zoufalej," konstatuje Josef Trojan v (NE)BLÁZNI. "Ti novináři popisují příběh, v němž není jediná věta pravdivá, už z těch vět vytvořili román, a teď čekají na to, až jakkoli promluvím, aby mohli v psaní toho podivnýho románu pokračovat. Trochu se zlobím. Ale nejvíc vlastně sám za sebe, protože jsem jim neměl věnovat příležitost vůbec k ničemu, a to se nepovedlo," uznává Trojan.

Ve velmi otevřeném rozhovoru dále hovoří například o tom, že by okamžitě legalizoval marihuanu, nebo o divoké karanténě prožité na chalupě s kolegou a kamarádem Zdeňkem Piškulou.

Sledujte nový díl talk show Tomáše Poláčka(NE)BLÁZNI, tentokrát s hercem Josefem Trojanem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články