fb pixel "Já když vidím včeličku přeletovat z květu na květ, jsem k smrti dojat!" 15 hlášek z geniálního Muže z Acapulca – G.cz
Vyhledávání

"Já když vidím včeličku přeletovat z květu na květ, jsem k smrti dojat!" 15 hlášek z geniálního Muže z Acapulca

+ DALŠÍCH 11 FOTEK + DALŠÍCH 12 FOTEK

Muž z Acapulca patří snad vůbec k nejlepším filmům, které světu dal Jean-Paul Belmondo, který 9. dubna oslavil 86. narozeniny. Částečně hraje a vlastně paroduje sám sebe, to když ztělesňuje floutka a brilantního agenta Boba Saint-Clarea. Snímek je našlapaný gagy a hláškami, a tak má na jeho genialitě lví podíl i skvělý český dabing.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 9.4.2019, 15:10

Legendární Saint-Clare

Bob Saint-Clare (Jean-Paul Belmondo) je nejschopnějším agentem na světě. Železné nervy, svaly z ocele, urostlá postava, obávaný protivník a neodolatelný svůdník, který střelbu a karate ovládá stejně dokonale jako hru na klavír a poezii. Není divu, že je tím jediným, kdo dokáže pomoci plukovníku Collinsovi, jehož agenty likviduje v Acapulcu neznámý hrozivý protivník... To všechno se odehrává ve fantazii spisovatele Francoise Merlina (taktéž Belmondo), který se ve svých dobrodružných románech vypořádává s tím, na co v reálném životě nemá odvahu.

Vynikající francouzská komedie staví hodně na hláškách a je potřeba si přiznat, že v českém dabingu to má ještě větší sílu. Jedna naše oblíbená za všechny...
- "Jen přijď, ty oceáne temný jak duše má, z vln tvých teskných sten dých a zoufalost moji dobře zná!" - "Hezký verš, odkud je?" - "Ode mne."

Protože Muž z Acapulca je legenda, rozhodli jsme se se na tuhle klasiku mrknout a při té příležitosti rovnou vytahat ty nejlepší gagy, které nabízí. Najdete je v galerii tady:

A tady je 15 hlášek ze Snowboarďáků, ze kterých jsme na základce stříkali.

Podobné články

Doporučujeme

Další články