5 úplně nových seriálů a 5 premiérových řad oblíbených pořadů, na které se můžeme těšit v roce 2019 – G.cz
Vyhledávání

5 úplně nových seriálů a 5 premiérových řad oblíbených pořadů, na které se můžeme těšit v roce 2019

Zapomeňme na křivdy roku 2018 a hleďme vstříc budoucnosti! Ta bude minimálně v seriálové rovině velmi zářná. Vybrali jsme 5 premiérových řad našich oblíbených seriálů a 5 úplných novinek, které podnítily naši zvědavost.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 27.12.2018, 12:16

Nová řada: Finále Hry o trůny

Je třeba říkat víc! Konečně se dočkáme závěrečné řady Hry o trůny, už kultovní fantasy série z produkce HBO. Kdo nakonec usedne na Železný trůn? Blonďatá matka draků s Jonem Snowem po boku, nebo zvítězí Noční král, vůdce Bílých chodců? Teorií je mnoho, jistota ale žádná! Všechno se dozvíme v dubnu 2019

Nový seriál: Zaklínač

Andrzej Sapkowski je pro milovníky fantasy modlou. Jeho Zaklínač je naprostým kultem a proto i seriálová adaptace knižní ságy budí rozpaky dlouho před svou premiérou. Hlavní roli Geralta z Rivie ztvární Muž z oceli Henry Cavill.

Nová řada: Temný případ

První série Temného případu s Matthewem McConaugheyem a Woodym Harrelsonem byla vynikající a připravila nám pár let seriálů, které se jí hrozně chtěly podobat, ale nikdy to nebylo to pravé. Totéž platí o druhé sérii, která se přes veškerou snahu moc nepovedla. K té třetí, kde v hlavní roli uvidíme Mahershalu Aliho, se upínají naděje všech fanoušků. Bude to hop nebo trop.

Nový seriál: Roswell, New Mexico

Děti 90. let, sledovali jste Roswell? Vlastně docela dementní teenage seriál, který ale do středoškolského dramatu dobře zakomponoval vládní tajemství a mimozemšťany, jsme my dost milovali. Celý seriál je vlastně adaptací knihy Roswell High a ta se nyní stala předlohou úplně nového počinu.

Nová řada: Mindhunter

Tedy, alespoň v to doufáme! Vynikající počin o zrodu techniky pro rozpoznávání "díla" sériových vrahů a přístupu k vyšetřování jejich zločinů nás dostal už vloni. Letos bylo potvrzeno, že druhé série se dočkáme někdy v roce 2019, detaily jsou ale neznámé.

Nový seriál: Too Old To Die Young

Novinka z kategorie "zaujalo nás, ale nic si o tom nemyslíme". Too Old To Die Young je kriminální seriál od Amazonu. Miles Teller (Whiplash) hraje policistu, který se po vraždě parťáka dostane tak trochu na scestí a zaplete se se všemi živly, na které narazí - od mexických drogových kartelů až po zabijáka teenagerů. Režie se ujal autor Drive a Neon Demon Nicolas Winding Refn. To zní jako sranda!

Nová řada: Peaky Blinders

Peaky Blinders je naše srdcovka. Kromě toho, že se chystá dokonce celovečerní film, se už nemůžeme dočkat, až se Tommy Shelby (Cillian Murphy) příští rok vrátí v páté sérii geniální gangsterské ságy.

Nový seriál: Carnival Row

Tenhle kousek v nás budí velkou zvědavost! Neo-noirový mysteriózní fantasy seriál Carnival Row se zčásti natáčel v Praze a na dalších místech České republiky. Pamatujete, jak tu pár týdnů vegetoval Orlando Bloom? Tak to bylo právě kvůli natáčení tohoto kousku. Sekundovat mu bude Cara Delevingne, která rolí ve Valerianovi a městu tisíce planet dokázala, že je minimálně stejně talentovanou herečkou jako modelkou.

Nová řada: Sedmilhářky

U 13 Reasons Why se ukázalo, že navazovat původním scénářem na úspěch scénáře adaptovaného se dělá těžko. Minisérie Sedmilhářky skončila přesně tam, kde končí knižní předloha, ačkoliv řada detailů z knihy se, jak už to bývá, na televizní obrazovku nedostala. Co bude parta silných hlavních hrdinek prožívat ve druhé řadě, to netušíme. Snad to bude stát za to.

Nový seriál: The Umbrella Academy

"Příběh vypráví o nesourodém týmu Umbrella Academy v alternativním světě, kde John F. Kennedy nikdy nezemřel. Toť však není jediná anomálie. Nevysvětlitelně se narodí 43 dětí náhodným ženám, které ani nevykazují známky těhotenství. O 7 z nich se stará Sir Reginald Hargreeves, který děti učí ovládnout své superschopnosti." Ok.

A tady se podívejte na 12 filmových premiér roku 2019.

Podobné články

Doporučujeme

Další články