fb pixel Návrat ztracené primátorky: Adriana Krnáčová se stala místopředsedkyní ANO v Praze 6 – G.cz
Vyhledávání

Návrat ztracené primátorky: Adriana Krnáčová se stala místopředsedkyní ANO v Praze 6

My se pro vás rozdáme! Primátorka hlavního města občas dělá v rozhovorech ostudu. Tohle je přesně ten případ. Krnda sem, Krnda tam + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Legendární Adriana Krnáčová alias „Krnda“ se opět hlásí o slovo v politice. Všechny své příznivce, kteří na ní vzpomínají jakožto na primátorku našeho hlavního města, určitě potěšila, když se dostala do vedení Prahy 6. V budoucnu se navíc chystá i na kraj. Nejsou tomu přitom ani dva roky od doby, kdy v politice skončila.

Martin Miko
Martin Miko 29.10.2019, 15:33

Krnáčová se vrací

Podle informací severu Seznamzprávy.cz se bývalá pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) vrací na politickou scénu, aby v Praze opět ukázala, jak se správně vládne. Ta se totiž dostala do vedení hnutí ANO na Praze 6. Stala se zde totiž novou místopředsedkyní. A navíc se rozhodla kandidovat do krajského vedení. Krnáčová je členkou hnutí ANO 2011 od roku 2015. Pro mnohé je to samozřejmě překvapivý a možná i zpovykaný krok. Mimo aktivní politické dění je přitom necelé dva roky a nyní se zdá, že jí možnost být vidět chybí.

Jasnou argumentací pro návrat Krnáčové do politiky bylo konstatování, že se jedná o ženu s dostatkem pracovních zkušeností, která je zároveň dobrým manažerem a člověkem s pervnými morálními hodnotami. Lidé si Krnáčovou v pozici primátorky Prahy samozřejmě vybavují jinak. Její výroky o zpovykaných Pražácích, kteří si stěžují na špatnou dopravní situaci v Praze, jí před volbami příliš nepomohly. Nakonec se v polovině roku 2018 rozhodla, že nebude v komunálních volbách znovu kandidovat a z politiky se vytratila.Ve funkci jí vystřídal pirát Zdeněk Hřib a dopravní situace v našem hlavním městě se nezměnila. Možná spíš naopak, ale to je jiný příběh.

Podle informací z Prahy 6 však nemají někteří členové komunální organizace hnutí ANO právě na Praze 6 z Krnáčové příliš radost. Někteří dokonce nesouhlasili s tím, že se stala místopředsedkyní. Nakonec to vypadá na velký návrat, který bude brzy ekalovat směrem do krajského vedení ANO, kam byla rovněž nominována.

Volby do krajských zastupitelstev proběhnou na podzim 2020 a další volby do Poslanecké sněmovny v roce 2021, což není za dlouhou dobu. Do té doby nás třeba Adriana Krnáčová ještě překvapí a možná se i pokusí někde kandidovat. Bůh ví.

A zde vás zaujme 30 let od sametové revoluce, která začala v Teplicích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články