Návod na použití ženy – G.cz
Vyhledávání

Návod na použití ženy

Výrobce dodává ženy výhradně bez manuálu. Zmatený a nezkušený muž během jejich používání často tápe a neví si rady.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 6.6.2016, 18:03

Právě proto se začátkem tohoto roku sešlo v Ženevě několik předních světových odborníků na ženy a sestavili tento jednoduchý manuál k použití ženy.

- Při převzetí ženy, tuto zkontrolujte, zda má všechny součástky. Odborníci doporučují se zaměřit hlavně na ňadra, zadek a orgány vhodné ke kopulaci. V případě, že vaše žena není kompletní, máte čtrnáct dnů na reklamaci. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

- Nezapomínejte vaší ženu pravidelně krmit. Několikrát denně po malých dávkách ji dávejte zrní, jogurty, brokolici a jinou zeleninu. Pokud jí dáte například čokoládu, tuto s chutí pozře, avšak záhy se rozbrečí, že je tlustá a začne držet diety.

- Pokud je vaše žena podrážděná a plačtivá, nepanikařte. To je normální. Pokud podrážděnost a plačtivost trvá několik dní či týdnů, podávejte ženě pravidelně dávky nových kabelek nebo bot. To jí uklidní.

- Pokud se vaše žena zeptá, jestli vám nepřijde, že má v těch riflích velký zadek, neodpovídejte. Je to lest. Ať už odpovíte jakkoliv, bude opět podrážděná a plačtivá a vás to bude stát spoustu kabelek a nových bot.

- Datum spotřeby u ženy nelze pevně stanovit. Obecně se má za to, že žena se stává nepoužitelnou s prvním knírkem ve věku mezi padesátým a šedesátým rokem. Jakmile si koupí jezevčíka a při chůzi jí ňadra pleskají o kolena, je čas pořídit si nový kus.

- Ženy jsou vhodné především do domácnosti. Tam se cítí bezpečně. Pokud vezmete ženu například stanovat do přírody, hrozí zlomení nehtu nebo útok bodavého hmyzu.

V přírodě mezi různými zvířátky jsou ženy zmatené, bojácné a neustálým: „Já chci domů...“ pobyt příliš nezpříjemňují.

- Ženy hovoří nejasně a místo toho, aby řekly něco na rovinu, mají neustálý pocit, že si to muž domyslí. Že stačí náznaky. Pokaždé tedy, když žena promluví, dávejte maximální pozor a její myšlenky rozeberte, neboť je možné, že když vám řekla: „Marika z práce dneska dostala od manžela kytky“, může to znamenat buď, že Marika je kráva, nebo že ona chce taky kytky anebo že Marika je kráva a zároveň chce od vás kytky. Může to ale znamenat taktéž něco úplně jiného.

- Každý měsíc ženy na pár dní krvácí. Jsou navíc ještě více rozmrzelé a plačtivé než obvykle. Odborníci doporučují v tuto dobu ženy nedráždit neumytým nádobím, špinavými ponožkami na zemi anebo tím, že až budou spát, že je polijete kýblem ledové vody, protože jste šprýmaři.

- Pořizovací náklady na ženu jsou ve srovnání s těmi provozními zanedbatelné.

- Ženu skladujte v pokojové teplotě. Jestliže ji budete skladovat v nižší než pokojové teplotě, například svázanou do kozelce ve sklepě, půjdete do vězení.

- Jestliže žena odmítá vařit, odborníci doporučují ženu seřezat kabelem od rádia. Pokud ji seřežete málo, uvaří vám blafy, a když hodně, půjdete do vězení. Volte zlatou střední cestu.

- Ženy mohou obsahovat silikon, mužské semeno, tampon nebo dítě. Uchovávejte je z dosahu vašich peněz.

- Ženy jsou nehořlavé. Mohou však vzplát touhou anebo zahořet láskou.

A TADY se můžete podívat na 13 věcí, které ženy v sexu prostě chtějí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články