fb pixel Natáčí se Jackass 4! A Johnny Knoxville skončil v nemocnici už po dvou dnech – G.cz
Vyhledávání

Natáčí se Jackass 4! A Johnny Knoxville skončil v nemocnici už po dvou dnech

Zdroj: Paramount Pictures

Johnny Knoxville a Steve-O skončili v nemocnici už po dvou dnech natáčení Jackass 4. Podle všeho měli naskočit na plně rozjetý běžecký pás ověšeni těžkou tubou. Jestli tohle není nejvíc Jackass věc, kterou jste za deset let slyšeli, tak už nevíme.

Jan Studnička
Jan Studnička 16.12.2020, 11:22

Hi, my name is Johnny Knoxville…

Blíží se konec roku, a to znamená, že pomalu budeme muset přestat fňukat nad tím, jak nám všem rok 2020 ublížil. Do covidové doby si musíme najít hrdiny, kteří to umí tvrdě koupit rovnou do koulí, ale pak vstanou a nechají se úmyslně nakopnout do koulí. Přesně tak, měli bychom vstoupit do nového roku s výkřikem: “Tohle je rok 2021… and this is Jackass!”

Je to už deset let, co se s námi parta Jackass rozloučila excelentním třetím filmem nazvaným pro tu dobu klasickým 3D. Už tenkrát se ve filmu hoši objevili v přestrojení za staříky, protože jim přece jenom táhlo na čtyřicet a všichni jsme věděli, že začínají být na takové hovadiny příliš staří. Bylo to jejich rozloučení s fanoušky, my jsme zatleskali jejich smyslu pro humor, sadismu, masochismu a zničeným tělům, která byla mučena pro naše potěšení, smekli jsme klobouky a nechali je odejít do důchodu.

Jenomže to vypadá, že se chlapci v karanténně nudili.

… and welcome to Jackass!

Takže máme dobré a máme špatné zprávy. Ta dobrá je, že se začalo natáčet Jackass 4. A vážně si myslíme, že je to přesně ten typ debilně násilné katarze, kterou za pár měsíců všichni uvítáme, ideálně v kinech. Po tom všem, čím jsme si prošli a ještě si nejspíš projdeme, si zasloužíme vidět někoho, kdo je v ToiToice vystřelený do stratosféry.

Ta špatná zpráva je, že devětačtyřicetiletý Johnny Knoxville a šestačtyřicetiletý Steve-O, dva přední protagonisté celého projektu, skončili v nemocnici už po dvou dnech filmaření. Veteráni pitomých kaskadérských kousků se zranili poté, co vybaveni hudebními nástroji, konkrétně tubou, naskočili na běžecký pás, který byl pochopitelně zapnutý na nejvyšší rychlost. Jasně, můžete si říct: “Už by v padesáti mohli mít rozum, ne?” Ale kolik byste měli rozumu vy, kdybyste dvacet let padali na hlavu, aha?

Hoši se ale cítí dobře a už se těší, jak budou pokračovat v natáčení, Bam Margera je natočil a hodil na sociální sítě s tím, že “Jackass je zpátky, baby, rock’n’roll!” A nikdo z nás doopravdy nemůže Johnnymu vyčítat, že se chová jako dítě, když na to pak rozesmátě čumíme. Tak co? Těšíte se na čtyřku?

Podobné články

Doporučujeme

Další články