fb pixel Jackass posunuli premiéru filmu kvůli krizi: Další celovečerní přehlídka šílenců přijde do kin v červenci 2021 – G.cz
Vyhledávání

Jackass posunuli premiéru filmu kvůli krizi: Další celovečerní přehlídka šílenců přijde do kin v červenci 2021

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Na Jackass 4 si ještě pěknou chvilku počkáme. Studio Paramount Pictures oznámilo, že kvůli pandemii a celosvětové krizi posouvá premiéru dalšího celovečerního filmu šílené partičky z března 2021 na červenec toho roku. Film je prvním společným projektem legendární party od roku 2010 a od tragické smrti kolegy Ryana Dunna.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 24.4.2020, 10:47

Jackass 4 budou - ale později!

Kdo si počká, ten se dočká... další dvouhodinové přehlídky bandy dospělých, kteří se navzájem snaží se zmrzačit. Fenomén americké partičky Jackass je neuvěřitelný a pro mnoho lidí nepochopitelný. Banda v čele s šíleným Johnny Knoxvillem se vynořila na začátku 21. století. V roce 2000 se začala vysílat jejich reality show Jackass - naprostí šílenci. Součástí skupiny jsou/byli kromě Knoxvilla také Chris Pontius, Steve-O, Preston Lacy, Jason "Wee Man" Acuña, Bam Margera, Dave England, Ehren McGhehey a Ryan Dunn.

Kaskadér a komik Dunn ale tragicky zahynul v roce 2011. Jak ukázal posmrtný rozbor krve, Dunn pod vlivem alkoholu řídil svoje Porsche 911, podle všeho jel velmi rychle, ztratil kontrolu nad řízením, sjel z vozovky, naboural do stromu a vůz začal hořet. Dunnovi bylo tehdy 34 let a spolu s ním ve voze zahynul i asistent produkce filmu Jackass 2 Zachary Hartwell (tomu bylo 30).

Od té doby se šílená skupina na žádném společném projektu nesešla. V říjnu 2019 ale studio Paramount Pictures oznámilo, že celou dekádu po zatím posledním celovečerním kousku Jackass - Jackass 3D - se Knoxville a spol. dali znovu dohromady a pracují na dalším filmu. Premiéra byla původně naplánovaná na dvacáté výročí od začátku vysílání seriálu Jackass, pak se přesunula na březen 2021 a nyní se kvůli pandemii a celosvětové krizi odsouvá na červenec toho roku.

Takže pokud patříte mezi fanoušky těchto přerostlých mimin se zálibou v násilí a ubližování, na jejich nejnovější kousky si ještě chvíli počkáte. Na druhou stranu, pár měsíců je oproti deseti letům už opravdu jen chvilka. Uvidíme, co nás čeká tentokrát a jestli to pořád ještě táhne. Všechny celovečerní filmy, které Jackass dosud vyšly, byly kasovními trháky - natočit každý jeden z nich vyšlo asi na 20 milionů dolarů, dohramady ale celosvětově vydělaly přes 335 milionů dolarů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články