fb pixel Naštval vás konec Hry o trůny? Vezměte to s humorem s 10 skvělými memes z poslední epizody téhle fantasy ságy – G.cz
Vyhledávání

Naštval vás konec Hry o trůny? Vezměte to s humorem s 10 skvělými memes z poslední epizody téhle fantasy ságy

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Hra o trůny skončila a fanoušci jsou, no, řekněme rozčarovaní. Ne všichni to ale berou tak dramaticky, a tak řeší nesmysly a přešlapy ze závěrečné epizody s humorem skrze vynikající meméčka. Vybrali jsme 10 těch, co nás nejvíc rozesmáli a pro nevládnoucí jazykem jsme je přeložili do češtiny. Ale upozorňujeme, že tahle galerie je plná spoilerů.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 21.5.2019, 12:01

Jak jsem nic nedělal a stal se králem

Pokud jste ještě neviděli závěr Hry o trůny, dál nečtěte a rozhodně neklikejte na galerii spojenou s tímto článkem. Obsahuje totiž desítku memes, které si berou na paškál události dlouho očekávaného finále téhle populární fantasy ságy, která některým z nás sežrala část volného času za posledních osm let života.

Ano, následující galerka je plná spoilerů, ale pokud už jste 6. epizodu 8. série viděli, nemělo by vám to vadit, naopak vás to možná povzbudí, protože předpokládáme, že se vám to, jako drtivé většině fanoušků tohohle seriálu, nelíbilo.

Tak si to užijte a pamatujte - je to jenom seriál!

A tady si přečtěte 6 životních pravd, které si ze Hry o trůny odnášíme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články