6 životních pravd, které jsme si odnesli ze sledování Hry o trůny – G.cz
Vyhledávání

6 životních pravd, které jsme si odnesli ze sledování Hry o trůny

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Hra o trůny po deseti letech skončila. Definitivní šlus. Tečka. The end. Tento velkolepý seriál z produkce HBO nás provázel na den přesně od roku 2011. Někteří znali Hru o trůny už dříve, a to díky knižní předloze George R. R. Martina, která nese název Píseň ledu a ohně. Po letech sledování této složité telenovely s prvky Pána prstenů jsme samozřejmě nabrali mnoho užitečných pouček, jež se nám hodí v běžném životě.

Martin Miko
Martin Miko 20.5.2019, 10:49

1. Sex s příbuzným vypadá zle, ale může to přinést i dobro

Díky Hře o trůny víme, že sex s příbuzným může být super. Dokonce díky němu můžeme vytvořit i invalidu, ze kterého se později stane entyta, jež zachrání celý svět. Incest je v podstatě láska k rodině posunutá na další level. Ale pozor na plození nevychovaných spratků, kteří si nezaslouží nic jiného než tu nejbrutálnější smrt.

2. Kariéru může udělat i herec, co říká jedno slovo pořád dokola

Jen vzpomeňme na Hodora, který se v seriálu udržel neuvěřitelných 6 sérií, a to celou dobu opakoval jen jedno slovo. Nyní je z něj ikona a populární diskžokej, jenž se jmenuje Kristian Nairn a předloni v červnu dokonce zahrál v pražském klubu Roxy.

3. I bastardi mohou dokázat velké věci

Můžete mít celý život nálepku bastarda, který vznikl z nechráněného sexu s prostitutkou, nezapomínejte ale, že naděje umírá poslední. I tak můžete mít sex s budoucí královnou, zrzavou divoškou, létat na dracích nebo zabíjet zombíky po stovkách.

4. Když je někdo z šílené rodiny, pravděpodobně bude sám šílený

Geny se nezapřou. To, že byl někdo z vaší rodiny v minulosti blázen, vysoce zvedá pravděpodobnost, že se z vás postupem času rovněž stane magor. Spouštěčem toho může být například zabití nejlepší kamarádky nebo smrt vašeho oblíbeného domácího mazlíčka.

5. Nikdy se nezamilovávej

Protože jak se zamiluješ, o tu osobu přijdeš, nebo ti ji zabijí. Ve Hře o trůny bylo asi milion postav, které jsme si oblíbili. A jako na potvoru přesně tyto charaktery umíraly jako na běžícím páse, takže jsme po pár sériích pochopili, že tudy cesta nevede. Člověk totiž nikdy nevěděl, zda některého z hrdinů nesežere hladový pes či zmrzlý nemrtvý nebo jestli nepřijde o hlavu rozdrcením holýma rukama.

6. Nikdy nevěř scenáristům, co znetvořili Deadpoola

Od doby, kdy seriál přestali točit podle knižní předlohy, protože to George R. R. Martin nebyl ani po tolika letech času schopen dopsat, to bylo horší a horší. Postavy se začaly chovat jinak než předtím a na některé se dokonce úplně zapomnělo, takže se stalo, že třeba celou sérii koukaly z okna nebo seděly u stromu. Ale co čekat od člověka, který Deadpoolovi zavřel pusu a dal mu do těla vyjížděcí samurajské meče?

A zde je 10 sexuálních scén ze Hry o trůny, které nikdy nezapomeneme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články