fb pixel „Nakopnout Prahu? Adriana už ji nakopala dost,“ říká staronový primátorský kandidát ODS Svoboda – G.cz
Vyhledávání

„Nakopnout Prahu? Adriana už ji nakopala dost,“ říká staronový primátorský kandidát ODS Svoboda

Série předvolebních rozhovorů G.cz pokračuje s Bohuslavem Svobodou, lídrem kandidátky ODS, který v čele magistrátu už jednou fungoval. Co nového obyvatelům města hodlá nabídnout?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 1.10.2018, 16:14

Primátorství? Nic nového, rozhodně ne pro Bohuslava Svobodu, kandidáta ODS pro komunální volby 2018. Svoboda, původním povoláním lékař, magistrátu šéfoval mezi lety 2010 a 2013 a končilo to jeho odvoláním a trestním stíháním. Letos to zkouší znovu s mottem "Pořádek proti anarchii". Je čtvrtým v řadě lídrů kandidátek, které jsme pozvali na rozhovor do studia G.cz.

I jeho jsme se zeptali, co si myslí o dosavadní (ne)činnosti vedení Prahy, ale nejen na to. Co nového chce klasická strana jako je ODS v čele se staronovým primátorem městu obyvatelům města nabídnout? Jaká povolební koalice je pro "modré ptáky", kteří mají spolu s Piráty podle předvolebních průzkumů největší šanci v Praze uspět, myslitelná a jaká ne? Kdy je podle Svobody reálné zavést magistrálu kolem Muzea pod zem a jak ho dřívější zkušenosti z primátorského křesla zocelily? To vše a víc v rozhovoru tady:

A tady předvolební rozhovor s kandidátem SPD Hynkem Beranem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články