fb pixel Na tenhle kult genderová hysterie nedosáhne: ženský Bond nikdy nebude, hlásí producenti filmu – G.cz
Vyhledávání

Na tenhle kult genderová hysterie nedosáhne: ženský Bond nikdy nebude, hlásí producenti filmu

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

V roce 2020 bychom se měli dočkat 25. filmu s Jamesem Bondem s pracovním názvem Bond 25. Už popáté ho ztvární herec Daniel Craig a natáčet se začne v březnu příštího roku. Je jisté, že se jedná o Craigovu poslední bondovku, a proto se ihned začalo spekulovat o tom, kdo part agenta 007 převezme. Teorie se liší. Tvůrci Bondů však jasně vzkázali, že to rozhodně nebude žena.

Martin Miko
Martin Miko 9.10.2018, 15:10

James Bond nebude žena

Teorie, že ve 26. filmu o agentovi 007 bude hrát hlavní roli žena, je jedna z nejméně pravděpodobných možností, kterou bychom mohli očekávat. Žádná „Jane Bond“ rozhodně nebude, oznámili světu jasně producenti. Spekulace se však šíří světem showbyznysu jako mor. Kdo bude řídit Aston Martin a usrkávat Martini? Bude to seriálová hvězda James Norton? Bude to drsňák Tom Hardy? Nebo černošský herec Idris Elba? V některých kruzích se dokonce hovořilo o tom, že by „Bondka“ byla byla Charlize Theron, Claire Foy nebo Margot Robbie, ale tento nápad se tvůrcům příliš nezamlouvá.

„Bond je mužský charakter se všemi mužskými charakteristickými rysy. Jeho postava byla takto vytvořena a nejspíš by asi ani nešlo, aby tomu bylo jinak. Proto James Bond pravděpodobně zůstane mužem,“ prozradila výkonná producentka Barbara Broccoli deníku The Guardian.

Momentálně je ale důležitější, jak bude vypadat 25. film o Jamesi Bondovi. O tom, že se bude točit s Danielem Craigem, se ví už od roku 2015, kdy hlavní herec firmu potvrdil zvěsti v The Late Show Stephena Colberta. Zároveň však fanoušky ujistil, že se bude jednat o jeho pátý a zároveň poslední film. O dlouho očekávané bondovce se ví, že bude inspirována románem Never Dream of Dying od spisovatele Raymonda Bensona a do kin dorazí 14. února 2020.

A zde jsou nové informace k filmu První člověk, který míří do kin tento týden.

Podobné články

Doporučujeme

Další články