Na pražském Výstavišti startuje festival Metronome: prubněte ho, protože těchto 6 interpretů z programu prostě musíte vidět naživo – G.cz
Vyhledávání

Na pražském Výstavišti startuje festival Metronome: prubněte ho, protože těchto 6 interpretů z programu prostě musíte vidět naživo

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Léto začalo už před celým jedním dnem, proto je potřeba ho pořádně odpálit hudebním festivalem. Na Výstavišti v pražských Holešovicích v pátek začíná dvoudenní Metronome Festival, který přiveze pěkně zvučná jména. Lístky se ještě dají sehnat, takže pokud váháte, co s načatým víkendem, prosím, tady je řešení...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 22.6.2018, 12:07

1. The Chemical Brothers

The Chemical Brothers spolu s Prodigy a Fatboy Slimem tvoří svatou trojici elektroniky 90. let. I v případě, že si to moc nejdete, Galvanize jste určitě slyšeli nejmíň stokrát. Toma Rowlandse a Eda Simonse prostě chcete vidět naživo, jsou to legendy. Na Metronome Festivalu v sobotu.

2. Massive Attack

Je Robert Del Naja tajemným Banksym? Byl by Matrix bez hudby Massive Attack tak dobrý? A potřebujete jednu z nejzásadnějších kapel konec minulého století vidět naživo? Možná, ne a rozhodně ano.

3. David Byrne

Exčlen The Talking Heads David Byrne je žánrově jinde, než výše zmínění, ale je to skutečně pan hudebník, jehož show je potřeba alespoň jednou vidět naživo.

4. Tom Odell

Na blonďatého britského klavíristu je opravdu velmi příjemný pohled. Písničkářova tvorba skvěle zapadne do atmosféry pátečního letního večera, kdy se Odellovo vystoupení odehraje.

5. Midi Lidi

Jasně, pokud je máte rádi a žijete v Česku, Midi Lidi jste mohli za poslední rok vidět mnohokrát, jeli totiž turné k nové desce. Pokud se tak stalo, pak ale také víte, že kluci jsou naživo neuvěřitelní. Jejich hravé texty jsou třešničkou na dortu energií neuvěřitelně nabitých koncertů, které si užije opravdu každý.

6. Brunettes Shoot Blondes

K rozverné prázdninové náladě patří indie rock stejně jako patří Tom k Jerrymu. Brunettes Shoot Blondes jsou rockeři z ukrajinského Kyjeva. Ještě ani nevydali album, ale jejich první hit na YouTube shlédlo víc než 6 milionů lidí. Stojí za to si je poslechnout ještě předtím, než budou úplně slavní.

A tady dalších 5 letních hudebních festivalů, které byste měli navštívit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články