Na naši knihu chceme vybrat alespoň milion, říká skromně známý vtipálek a kolážista TMBK

Obrázek uživatele Martin Miko
04.11.2017, 15:11

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Náš dvorní grafik TMBK a redaktor Dominik Landsman uspěli v rámci své kampaně na vydání jejich společné knihy na crowdfundingovém portálu Hithit.com. Satirický román s kolážemi s názvem Továrna na debilno tak vyjde s největší pravděpodobností do konce tohoto roku. Přispět na knihu a zároveň si ji tak předplatit však můžete ještě 14 dnů, tedy do 18. listopadu.

TMBK chce pokořit rekord na Hithitu

„Věděl jsem, že to vybereme. Měli jsme si nastavit cíl milion, jenže Landsman je srab a fotr od rodiny,“ prohlásil v pátek večer skromným tónem grafik G.cz a kolážista Tomáš Břínek, kterého všichni známe pod pseudonymem TMBK. Páteční večer se totiž pro něj a jeho kolegu Dominika Landsmana stal důvodem k oslavě. Chlapcům se totiž podařilo vybrat na portálu Hithit.com cílovou částku ve výši půl milionu korun na vydání jejich chystané knihy Továrna na debilno, a to dokonce 14 dní před uzávěrkou kampaně, což je bezesporu úctyhodné.

V rámci kampaně na knihu si tvůrci založili vlastní stránku na Facebooku, kam před měsícem začali sdílet úryvky z připravované knihy. V pátek večer kampaň dosáhla 100% úspěšnosti, avšak lidé přispívají dále, jelikož odměn je stále ještě spousta a je dost možné, že se objeví ještě další odměny pro příznivce Továrny na debilno.

Další odměny nejspíš ještě přibudou

Co se týče nabízených odměn, tak je rozhodně o co stát. Kromě Knihy Továrna na debilno se svítící i nesvítící obálkou je zde možnost získat také tričko z dílny TMBK či podepsanou koláž v rozměrech 50x50 cm nebo vstup na VIP křest knihy. Z netradičních odměn je zde k dispozici kurz přebalování od Dominika Landsmana nebo možnost stát se jednou z postav knihy. Kolážista TMBK z vás za patřičný obnos vytvoří jednu z postav románu a vy tak budete věční. V případě, že byste chtěli také vytvářet koláže a stát se hvězdou internetu, tak vás Tomáš Břínek naučí pracovat ve Photoshopu. Pro ty nejotrlejší z vás je zde možnost zakoupit si romantickou večeři s autory, ba dokonce romantickou noc v hotelu s jedním z autorů, která však bohužel neobsahuje sexuální služby.

Kampaň na portálu HitHit.com stále pokračuje a podpořit ji můžete ještě po dobu 14 dnů.


Komentáře