fb pixel Muslimům v nebi docházejí panny. Džihádisté se bouří a zakládají odbory – G.cz
Vyhledávání

Muslimům v nebi docházejí panny. Džihádisté se bouří a zakládají odbory

Celým muslimským světem aktuálně rezonuje veliký skandál. V nebi začínají docházet panny. Garantovaných 72 panen pro zbožné muslimy, kteří například podřežou bezvěrce, je již dávno minulostí. V současnosti na džihádisty v nebi čeká jen hrstka vyžilých postarších harcovnic a na ty méně šťastné transvestiti nebo příslušníci třetího pohlaví.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 20.10.2017, 08:00

„Je to veliký problém, který musíme řešit. Naši předchůdci, kteří muslimské nebe pomáhali budovat, se přepočítali. Víte, ono není možné dlouhodobě pro každého muslima vyčlenit v nebi 72 panen. Kde ty panny máme pořád brát? Naše zásoba panen není nekonečná. Věděli jsme, že ten den jednou přijde. No a vidíte. Už je to tady,“ vyjádřil se Mustafa Omar bin Oden, tiskový mluvčí Islámského státu.

Nedostatek panen v nebi se promítlo zejména na pracovní morálce celého džihádistického světa. Islámští teroristé odmítají pracovat, dokud se situace nevyřeší. Dokonce to zašlo tak daleko, že zakládají odbory, aby měli silnější pozici pro vyjednávání.

„Podívejte, já jsem jenom obyčejný džihádista. Jsem pěšák, nosič vody. Já od toho života ani moc nechci. Chci jenom základní výcvik, potom automatickou zbraň, nebo vestu z výbušnin a posléze v Evropě zabít několik bezvěrců a zemřít s pocitem, že jsem ten svět udělal o trochu lepším. Potom chci v nebi svých 72 panen. A oni mi je odmítají dát? Za to jsme tehdy na náměstí těmi kalašnikovy nestříleli. Já tady nebudu na koncertě střílet do lidí, aby mě potom v nebi brousil nějaký týpek v latexovém oblečku, který si říká René,“ stěžoval si Ahmed Umur, džihádista ze Sýrie, který se připojil s ostatními k protestům a který volá po okamžité nápravě.

Situace kolem muslimského nebe je v současnosti velmi napjatá. Přední muslimští duchovní shání panny, kde se dá. Pořádají nábory, rozjíždějí letáčkovou kampaň a chodí do škol přemlouvat studentky, aby pomohly islámu. Vypadá to však, že řešení je v nedohlednu.

„Vypadá to dost bledě. Nedaří se nám dlouhodobě zajistit dostatečný počet panen pro naše hrdiny v nebi. Kontaktovali jsme již několik charitativních organizací, aby nám s pannami pomohli, ale ta čísla pořád nerostou dostatečně. Provizorně jsme zavedli muslimskou loterii. Každého prvního v měsíci losujeme přihlášené džihádisty. Vítězovi losování jsme schopni garantovat až 30 panen v nebi. Druhému v pořadí potom garantujeme těch panen 15. I tak to ale nestačí a naši džihádisté se odmítají odpalovat či umírat pro islám, dokud nebude několik panen v nebi zaručeno každému. My ale opravdu ty prostředky k tomu nemáme. Je to nemožné. Tolik panen na světě neexistuje.

Nově nabízíme džihádistům v nebi nové iPhony nebo různé slevy na zboží, ale to se nesetkalo s příliš velkým ohlasem. Jestli to takhle půjde dál, tak budeme muset islám zrušit,“ posteskl si Imar Ahmed, imám a člen rady duchovních arabského světa.

Jak to tak vypadá, tak pokud se situace nezlepší a v nebi nepřibude dostatek panen, islám bude mít do budoucna veliký problém. Ostatně sebevražedné atentáty muslimů jen za posledních čtrnáct dní celosvětově poklesly až o sedmnáct procent.

A TADY se můžete podívat, kterak politici odsoudili teroristický útok v Londýně a Islámský stát na základě toho kapituloval.

Podobné články

Doporučujeme

Další články