Mrtvý tah Roznerem a další 4 tajné cviky z ranní rozcvičky Tomia Okamury – G.cz
Vyhledávání

Mrtvý tah Roznerem a další 4 tajné cviky z ranní rozcvičky Tomia Okamury

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Tomio Okamura ví, že ve zdravém těle zdravá síla k ochraně českých hranic a správných vlastenců, a proto pravidelně cvičí a rád se chlubí skrze obrazovou dokumentaci posilovací činnosti. Kromě známých cviků ale předseda SPD praktikuje i několik speciálních kousků. Anonymní zdroj nám do redakce poslal jejich soupisku.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 2.5.2018, 13:00

1. Mrtvý tah Mílou Roznerem

Mrtvý tah je vynikající na posílení hned několika svalů - zádových, trapézových, hýžďových... Oproti standardnímu provedení je v Tomiově verzi zahrnut Miloslav Rozner, který při nadzvednutí křičí "Zabruš!" a při povolení "Vybruš!"

2. Balancování mezi "jsem s Babišem" a "jsem proti Babišovi"

Tento cvik provádíme jako přechod po kladině. Při ztrátě balancu a naklonění se na jednu, nebo druhou stranu vypouštíme z úst výroky buď pro, nebo proti premiérovi v demisi Andreji Babišovi.

3. Zapírání holocaustu

Zapírání je podobné jako vzpírání, jen je prováděno vleže na zádech a zátěží, kterou zdviháme, jsou neexistující knihy o tom, že holocaust nebyl. Nenáročný cvik vhodný i pro začátečníky, možno provádět s horečkou.

4. Posilování rukou s plyšáky

Kombinace cviků k posílení horních končetin, které zahrnují třímání činek, jen místo činek se chopíme plyšáků.

5. Klikání ve Photoshopu

Možná nejdůležitější na každé sérii cviků je závěrečné protažení svalů. V rozcvičce podle Tomia protahujeme především zápěstní svaly. Usedneme k počítači a ve Photoshopu si naklikáváme větší bicáky a kulatější zadek tak dlouho, dokud nevypadáme jako Rambo.

A tady čtěte exkluzivní zpověď pudla ministryně obrany v demisi Karly Šlechtové.

Podobné články

Doporučujeme

Další články