Mobilní střílečka Shadowgun Legends hlásí enormní zájem, předobjednalo si ji už 1,5 milonu hráčů

Obrázek uživatele Martin Miko
19.3.2018, 11:03

Českým herním vývojářům se opět daří vyvolat rozruch na trhu s videohrami. Tentokrát jde o brněnské herní studio MADFINGER Games, které za sebou má už několik oblíbených herních titulů určených pro mobilní telefony. Jde například o hry Unkilled nebo Dead Trigged. Tentokrát však zabrousili do sci-fi střílečky s prvky RPG, a to novou hrou, která nese název Shadowgun: Legends. Tu si už předobjednalo neuvěřitelných 1,5 milionů uživatelů. Hra vychází 22. března 2018.

Madfinger Games představí novou videohru

Brno je městem neomezených možností a co se týče videoher, tak v Čechách nemá žádnou konkurenci. A v podstatě je jedno, jestli se jedná o hry na konzolích, PC nebo mobilních telefonech. Důkazem je studio MADFINGER Games v čele s Markem Rabasem, které pracovalo více než 3 roky na nové hře Shadowgun Legends, která se má dějově odehrávat zhruba 30 let po příběhu původní hry Shagowgun. Znamená to, že si ocitnete v dobře známém prostředí, kde budete plnit nové úkoly a utkávat se s novými nepřáteli.

Díky tomu, že se jedná o zavedenou hru se silnou hráčskou základnou, tak se podařilo nasbírat přes jeden a půl milionu předregistrací z celého světa. Marek Rabas z MADFINGER je samozřejmě z neustále rostoucí podpory Shadowgunu velmi potěšen, avšak dodává, že neustále rostoucí zájem firmu zavazuje k tomu, aby se snažili vytvořit skvělou hru a navázat tak v dosavadní tradici, jakou hra má.

Hra oficiálně vychází ve čtvrtek 22. března na mobilní platformě pro iOS a Android. Zároveň však vyjde i na Apple TV a Android TV. Máte-li zájem získat speciální odměny a výhody oproti jiným hráčům, tak máte možnost využít registrace na oficiálním webu Shadowgun.

A zde je mobilní videohra South Park: Phone Destroyer.


Komentáře