fb pixel Mobilní hra South Park: Phone Destroyer je adept na pařbu roku, a navíc je zdarma – G.cz
Vyhledávání

Mobilní hra South Park: Phone Destroyer je adept na pařbu roku, a navíc je zdarma

Zdroj: videogamer.com

Ačkoliv hra South Park: Phone Destroyer spatřila světlo světa už v červnu 2017, tak byla dostupná pouze pro několik zemí světa, a navíc pouze v testovací verzi. 9. listopadu letošního roku však Ubisoft hru spustil oficiálně pro Androidy i iOS. Milovníkům South Parku a americké popkultury jistě zaplesá srdce, protože nic lepšího tu dlouho nebylo. A nebojte se – je to zdarma!

Martin Miko
Martin Miko 26.11.2017, 11:39

Nová hra South Park: Phone Destroyer je hitem internetu

Hra má samozřejmě příběh, který se nese v duchu seriálu. Hraje se s balíčkem karet, které se skládají z jednotlivých postav ze South Parku. Každá postava má své specifické schopnosti, které hráč postupně nasazuje do boje.

V podstatě se jedná o druh RPG hry. Těšit se můžete také na vtipné dialogy mezi postavami, kterých je ve hře přes 80. Navíc jsou všechny postavy tohoto oblíbeného seriálu vtipně spojeny s ikonickými filmovými a herními postavy, a v podstatě parodují kultovní sci-fi filmy a videohry. Hra odkazuje na filmy jako Robocop, 5. element, Vetřelec, Tron atd atd. Hra South Park: Phone Destroyer je ke stažení na oficiálním webu Ubisoft.

Hra South Park: Phone Destroyer byla vypuštěna už letos v létě, avšak pouze v beta verzi a navíc pouze v několika zemích jako například v Kanadě, Dánsku, Norsku nebo Finsku. Oficiálně si ji však všude můžete zahrát až od listopadu letošního roku.

Trailer ke hře South Park: Phone Destroyer řekne víc než tisíc lajků.

A zde se podívejte, jak byrokracie pustoší naši pivní kulturu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články